משנה מאמן, משנה מזל

באמצע השבוע היה לירן שטראובר בדרך החוצה ממכבי נתניה. היום, כשראובן עטר על הקווים, הצטיין שטראובר בניצחון נתניה 0:1 על כפר סבא משער של בונדאה

שבת 06 ינואר 2007
מערכת TELESPORT

איך ששבוע אחד יכול להפוך הכל. לפני ימים ספורים היה לירן שטראובר בדרך החוצה ממכבי נתניה. אלי גוטמן לא האמין בו מקצועית וביקר אותו על ההיעדרויות מהאימונים, הקהל שרק לו בוז והגולים נפלו לרשתו.

 והנה, כעבור כמה ימים אלי גוטמן, האיש שרצה אותו בחוץ, מפוטר, ראובן עטר המאמן והוא שם את לירן בשער ואומר כי הוא מאמין בו ובמשחק הליגה הראשון שלו מאז ירד לספסלמציג שטראובר משחק מצויין, מציג פנדל ומוביל את נתניה לניצחון 0:1 על הפועל כפר סבא.

זנו בונדאה כבש את שער הניצחון לנתניה ממש לפני סיום המחצית הראשונה מבישול של דדי בן דיין, שגם גרם לפנדל לחובת נתניה. רבע שעה לסיום הורחק בלם כפר סבא, אלון חלפון, מה שהקשה על האורחים להשוות.

ראובן עטר משיג 3 נקודות בבכורה המחודשת שלו במכבי נתניה ולפחות במשחק הזה, מצדיק את הבאתו במקום גוטמן.

נתניה עוברת את כפר סבא בטבלה ומתבססת במקום ה-7 עם 21 נק'. קבוצתו של אוחנה מתחילה להסתכל למטה.

מחצית ראשונה

המקומיים פתחו את המשחק עם הרבה מוטיבציה ובדקה ה-6 העביר איתי שכטר כדור לאופיר חיים ברחבה, אך החלוץ לא הצליח להשתלט על הכדור ואיבד את ההזדמנות. בהמשך המחצית קיבל אוקוצ'ה שתי הזדמנויות מצוינות להבקיע, אבל לא הצליח לפגוע במסגרת השער.

בדקה ה-16 הצליח אוהד לויטה לעצור כדור שבעט לעברו בונדאה, אך זרקו הרחיק לפני שמישהו מנתניה הצליח לכבוש. שתי הקבוצות הירבו לאבד כדורים במרכז המגרש ולמרות משחק מהיר, לא היו הרבה הזדמנויות.

ממש לפני השריקה למחצית השתלט זנו בונדאה הרומני על כדור שהעביר לו דדי בן דיין ובאלגנטיות בעט חזק לשערו של לויטה ונתן יתרון 0:1 לנתניה בהפסקה.

מחצית שנייה

אחרי שבישל את השער לבונדאה, כמעט היה דדי בן דיין אחראי לשיויון של כפר סבא כאשר הכשיל את דוראטה ברחבה כשזה עלה לנגיחה. לירן שטראובר הציל את נתניה כשעצר את הפנדל של דוארטה.

לא מספיק שהיא הייתה בפיגור, בדקה ה-75 נשארה כפר סבא ב-10 שחקנים כששי שטרית הרחיק את הבלם, אלון חלפון בצהוב שני.

הרכבים

מכבי נתניה: לירן שטראובר; אורי אוזן, גולן חרמון (דלה ימפולסקי/79) לואיס מארין, דדי בן דיין; מזואה אנסומבו, אמיר טגה, זנו בונדיאה; איתי שכטר, אובודו אוקוצ'ה, אופיר חיים.

הפועל כפר סבא: אוהד לויטה; עופר טלקר, דגלאס דה סילבה, אלון חלפון, עמנואל פאפו; אביחי ידין, לירון זרקו (יעוזה אבובקרי/45), בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ' (אורן ניסים/70); סמואל יבואה, זוזה דוארטה (אבי כנפו/64)

שופט: שי שטרית

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק