יצחקי סרב למכבי חיפה

ברק יצחקי מתוכנן לצאת בקיץ לאירופה. חלוץ בית"ר ירושלים וסוכנו דחו באדיבות את הרצון של מכבי חיפה לצרפו לשורותיהם

יום שישי 29 מאי 2009
אשר גולדברג
ברק יצחקי, חלוץ בית"ר ירושלים, המבוקש ע"י מכבי חיפה וקיבל ממנה מסרים על הכוונה לנסות ולצרפו, דוחה בשלב זה את האפשרות לשחק בכרמל, או בכל מועדון ישראלי אחר, למעט בית"ר ירושלים.

סוכניו הישראלים של יצחקי ובראשם רונן קצב, מעדיפים עבור יצחקי יציאה לאירופה, בנסיון מספר 2, אחרי התקופה הקצרה בגנק הבלגית, אותה עזב וחזר לירושלים.

ברק יצחקי מעדיף קבוצה שלא בליגה הבלגית החלשה וידוע שישנן קבוצות מהבונדסליגה בגרמניה ומספרד שעקבו אחריו בחודשים האחרונים. שכרו של יצחקי, מעל חצי מיליון דולר נטו, נחשב לאחד משלושת הגבוהים בבית"ר ירושלים.

המסר על רצונו של יצחקי לשחק בחו"ל כבר הועבר לגורם הספציפי ממכבי חיפה, שהתאכזב מההחלטה אבל ימתין להתפתחויות, אשר אמורות להיות מהירות ביותר. בית"ר ירושלים עוצרת את גלגליה בשבוע הבא, ולא תשלם שכר או התחייבויות קודמות לשום גורם.

יועציה המשפטיים של הקבוצה אמורים להפגש עם הגורמים המשפטיים בהתאחדות לכדורגל, מהלך שיוביל למינויו של גורם מטעם בית המשפט שינהל את הקבוצה, במקביל להתחייבויות הכספיות הגבוהות, ובמקביל לתביעות משפטייות של גורמים בשוק האזרחי, נגד ארקדי גאיידמק, שנקשרות באופן ישיר לבית"ר ירושלים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק