גם בשוויץ עצבניים לקראת ישראל

לא רק בישראל ניכרים העצבים לקראת ۩ני משחקי הנבחרת השבוע, גם אצל יריבתה, שוויץ, הכל מונח על הכף וזה לא נותן מנוח לאוטמר היצפלד וחניכיו

שבת 10 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
 הכינו את כדורי הוואליום: בנבחרת שוויץ לחוצים ומתוחים לקראת המשחק הגורלי מול ישראל ביום רביעי הקרוב. 

הנבחרתĠהממוקמת כרגע במקום הראשון בבית ב', כשבאמתחתה רק 17 נקודות, לעומת יוון ולטביה עם 14 נקודות, רוצה לשכוח מהכשלונות האחרונים ומקמפיין המוקדמות האיום ונורא שלה, ולהעפיל לגביע העולם על חשבון יריבותיה, ביניהן ישראל, מן המקום הראשון בבית.

אולם לۤני שהשווייצרים יפגשו את קשטן וחבורתו בבאזל, עליהם להתמודד עם הסוס השחור שלהם בקמפיין הנוכחי, לוקסמבורג, שכזכור, הדהימו אותם עם ניצחון על אדמת שוויץ. 

בהתייחס להפסד המביש של נבחרתו אז, אמר קפטן הנבחרת, החלוץ הוותיק אלכסנדר פריי: " המשחק ההוא מול לוקסמבורג הוא חלק מהעבר כעת. אני מקווה שכולנו למדנו את הלקח שלנו מההפסד הזה. אני מקווה שהפעם ננצח 0-6, למרות שגם 0-1 יספק אותי".

פריי טען כי ניצחון החוץ ביוון, היה זה שהיווה בעבורו את תחילת השינוי בנבחרת: " ניצחנו במשחק שהיינו חייבים לנצח בכדי להישאר במירוץ על ההעפלה הישירה". 

לעומתו, מאמן הנבחרת הוותיק והמנוסה, הגרמני אוטמר היצפלד, נשמע דרוך ומפוכח לקראת האתגרים העומדים לפניו: " עוד לא השגנו כלום ואנחנו חייבים̠לטפל בשיעורי הבית שלנו. הייתה לנו בעיה בחלק הקידמי ועבדנו על זה באימונים. אני מקווה שהדברים יעשו מעכשיו בגישה חיובית יותר".

היצפלד שב וזימן למשחקים הקרובים את החלוץ יוהאן וונלאנטן מציריך ואת פיליפ סנדרוס,יוהאן דז'ורו מארסנל, כמו גם ארן דרדיוק וטראנקילו בארנטה מבאייר לברקוזן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק