רציתי להישאר שנתיים

לותר מתיאוס נפרד מהתקשורת הישראלית במסיבת עיתונאים: "יש בישראל בעיה ברמת המקצוענות. השחקנים שלי לא גילו יציבות. לא אחזור לאמן כאן"

יום שישי 29 מאי 2009
אשר גולדברג
 מאמן מכבי נתניה לותר מתיאוס, ערך מסיבת עיתונאים אחרונה בישראל לפני שיעזוב את ארץ הקודש, אחרי שנת אימון סוערת במכבי נתניה. מתיאוס ערך מסיבת עיתונאים יממה לפני המשחק האחרון של העונה מול הפועל ת"א ודיבר בעיקר על תחושת ההחמצה שלו מהעונה הנוכחית.

מתיאוס: "יש בישראל בעיה ברמת המקצוענות. יש כאן כישרונות. איתי שכטר למשל יכול להיות שחקן גדול, אבל יש הרבה שחקנים שלא אוהבים לעבוד קשה. זו הסיבה ששחקנים בקבוצה  שלי גילו חוסר יציבות וזו הסיבה שלא הצלחנו לרוץ עד הסוף לאליפות".

מתיאוס הוסיף: "הגעתי לישראל כדי להישאר שנתיים במכבי נתניה. זו הייתה הכוונה המקורית שלי, אבל המצב בקבוצה השתנה ולאחר שהבנתי לאן הקבוצה הולכת הבנתי שהגיע הזמן להיפרד. היו שחשבו שלא אחזיק פה מעמד חודש, אבל הנה הגעתי לסוף העונה ואם המצב היה נשאר אותו דבר מבחינת התקציב, הייתי ממשיך פה עונה נוספת. לישראל כבר לא נראה לי שאחזור, אם כי בוודאי שאבקר בישראל כפי שנהגתי בעבר".

מתיאוס סיים בעקיצה חדה לכיוון שכטר: "שכטר חייב לעבוד קשה מאד, אם הוא לא יעבוד קשה הוא לא יגיע לשום מקום. הדבר הכי חשוב שלמדתי כאן הוא שאסור לוותר לשחקנים הישראלים בשום פנים ואופן ולצערי לא כל הישראלים הבינו את המנטליות שלי".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק