עתיד אסולין בנבחרות בספק

הנבחרת הצעירה, תתכנס ביום שלישי למחנה אימונים בן שלושה ימים לקראת המשחק מול בולגריה בשבוע הבא, במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. בוזגלו, סהר ואסולין שביקש להשתחרר, לא בסגל. בהתאחדות זועמים

יום שני 01 יוני 2009
אשר גולדברג

הנבחרת הצעירה של ישראל תתכנס ביום שלישי למחנה אימונים בן שלושה ימים, שם תתכונן למשחקה החשוב מול בולגריה, שיערך בסופיה. במשחק האחרון סיימה הנבחרת הצעירה בתוצאה מאכזבת של 1:1 מול הנבחרת הקזאחטנית.

הנבחרת הולכת לצאת לסדרה בת שלושה משחקי חוץ בהם תפגוש את בולגריה, קזחטן ומונטנגרו.

מאמן הנבחרת מוטי איוניר זימן למחנה 24 שחקנים, ובמהלך המחנה תקיים הנבחרת 5 אימונים במגרש האימונים שליד אצטדיון רמת גן. 

מוטי איוניר יצא למשחק החשוב בלי מאור בוזגלו, שנפצע בברכו במשחק הליגה האחרון מול מ.ס אשדוד, מי שיחיליף את מקומו של האחרון יהיה אלי זיזוב, המשחק בלבסקי סופיה הבולגרית, שחקן שתולים בו תקוות גדולות בנבחרת.


בוזגלו. לא בסגל.

בן סהר וגיא אסולין לא יגיעו אף הם למחנה הקרוב ותשובה לגבי שיתופם במשחק החשוב תתקבל רק לאחר המחנה וסמוך לפרסום הסגל של המשחק. אסולין ביקש שוב להשתחרר מהנבחרת הצעירה עקב רצונו בחופשה.

יש לציין שגיא אסולין זומן למחנה האימונים של הנבחרת הצעירה לקראת המשחק מול בולגריה, אך בשיחת טלפון שקיים אביו של השחקן עם מנהל הנבחרת, אלי רוזן, הבהיר האב כי אין ברצונו לאפשר לבנו להגיע למשחק מתוך חשש כי לאסולין לא יהיה מספיק זמן למנוחה, ומחנה הנבחרת עלול לפגוע בהכנותיו לעונה הבאה.

יש להבהיר כי ההתאחדות לכדורגל לא קיבלה כל בקשה מקבוצתו של השחקן, ברצלונה, לשחרר את השחקן מהמשחק או מהמחנה.

מנהל הנבחרת הבהיר לגיא אסולין כי אי הענותו לזימון עלולה לפגוע בהמשך הקריירה שלו בנבחרות ישראל. למרות ההסברים עמדה משפחת אסולין על כך שגיא לא יופיע למשחק הנבחרת.

מוטי איוניר, מאמן הנבחרת הצעירה התייחס לפרשייה: "זה מאכזב, חבל לי שזו הבחירה של משפחת אסולין. קשה לי להאמין שגיא מסרב לשחק בנבחרת הצעירה לאור העובדה שבעבר הוא הגיע אליה ברצון רב ותרם את כולו, מה גם שגיא אמור לשמש דוגמה לצעירים רבים שרוצים לראות אותו בנבחרת. בכל מקרה, הנבחרת מתכוננת למשחק במלוא המרץ, וכמו שבעבר ידענו להתגבר על חסרונו של שחקן זה או אחר, גם הפעם, כמו בכל מקום, נבוא כדי לנצח".


ישראל ראש, הבלם העולה של הכח עמידר יעדר מהמחנה בעקבות משחקי המבחן של קבוצתו מול אחי נצרת ותשובה לגביו תהיה גם בסמוך ליציאה לבולגריה.

סגל השחקנים למחנה:
שוערים: בוריס קליימן (הפועל כפ"ס), דניאל ליפשיץ (מכבי נתניה), אריאל הרוש (בית"ר ירושלים)

הגנה: אוראל דגני (מכבי נתניה), אושרי רואש (הפועל חיפה), דין מורי (בני יהודה ת"א), רמי גרשון (עירוני ראשל"צ), רחמים צ'קול (מ.ס.אשדוד), עודד אלקיים (הפועל חיפה)

קישור: עידן ורד (בית"ר ירושלים), רן אבוקרט (הפועל חיפה), ביבראס נאתכו (הפועל ת"א), לירוי צעירי (בני יהודה ת"א), אייל גולסה (מכבי חיפה), בירם כיאל (מכבי חיפה), אלמוג כהן (מכבי נתניה), אבי ריקן (הפועל פתח תקווה)

התקפה: אלי זיזוב (לבסקי סופיה), טוטו תמוז (בית"ר ירושלים), טל בן חיים (מכבי פ"ת), עומר דמארי (מכבי פ"ת), דודי ביטון (הפועל רעננה), תומר סויסה (קרית שמונה), מוחמד גדיר (מכבי חיפה).

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק