אנצ'לוטי מאמן צ'לסי

קרלו אנצ'לוטי, עד אתמול מאמן מילאן, יאמן את צ'לסי בעונה הבאה ויחליף את חוס הידינק על הקווים בסטמפורד ברידג'. הקבוצה: אנצ'לוטי הוא המועמד הראוי לתפקיד, הוא הוכיח במשך תקופה ארוכה את יכולתו

יום שני 01 יוני 2009
אסף בילגורי

עכשיו זה רשמי. קרלו אנצ'לוטי, עד אתמול מאמן מילאן, יאמן בעונה הבאה את צ'לסי. "הבלוז" פירסמו הודעה רשמית בנושא: "קרלו אנצ'לוטי הוא המועמד הראוי לתפקיד, הוא הוכיח במשך תקופה ארוכה את יכולתו לבנות קבוצות שיאבקו על תארים. אנצ'לוטי מביא עימו את כל הניסיון הדרוש לתפקיד".

לפי כשבועייים, לאחר הפסד החוץ של מילאן נגד אודינזה (2-1), נפגש המאמן האיטלקי עם נשיא מילאן, אדריאנו גליאני ושניהם סיכמו על סיום ההתקשורת לאחר 8 שנים. הנשיא של מילאן נתן לאנצ'לוטי את ברכת הדרך וזה החליט ללכת על האתגר של צ'לסי.

זה לא סוד שרומן אברמוביץ' רצה את אנצ'לוטי עוד קודם לכן, לאחר פיטורי פיליפ סקולארי בחודש פברואר כבר התייקמו שיחות עם המאמן האיטלקי בן ה-49, אך קשיים כאלו ואחרים מנעו את המעבר.

החוזה השמן של אנצ'לוטי צפוי להיות 22 מליון אירו, אותם הוא אמור להרוויח במהלך 4 השנים הבאות "בפולהאם ברודאויי". המאמן שהביא למילאן שתי אליפויות אירופה יהיה עכשיו יותר שלם עם המעבר, זאת לאחר שקיבל ביקורת חריפה מסילביו ברלוסקוני על תפקודו. 

תמונות:gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק