מכבי ממתינה לאריק בנאדו

שניידר אמור להודיע בימים הקרובים על גובה התקציב בעונה הבאה, עד אז הקבוצה לא תחתים אף שחקן ישראלי או זר. חוזהו של יחיאל קובע כי ההחלטה אם להמשיך היא שלו. בנאדו מועמד לקבוצה

יום שני 01 יוני 2009
אשר גולדברג
 במכבי ת"א מדברים עם שחקנים כאלה ואחרים, אך במקביל ידייהם עדיין כבולות מכיוון ששניידר לא הודיע על גובה התקציב לשנה הבאה. הנהלת הקבוצה לא רוצה להחתים בשלב זה שחקנים, עד שתדע בדיוק מהו גובה התקציב.

אבי יחיאל, בלם הקבוצה שמסיים את חוזהו השנה, נפגש היום עם ההנהלה בנוגע לתוכניות של הקבוצה לגביו בעונה הבאה. ל-telesport נודע כי ההחלטה על המשך דרכו של הבלם נתונה ליחיאל עצמו. 

במילים אחרות, יחיאל יחליט בעצמו על האופציה לעונה הבאה ולא מכבי, במידה והבלם ירצה להישאר בקריית שלום ולממש את האופציה שלו, מכבי תהיה חייבת לכבד את החוזה עימו ולהמשיך את ההתקשרות באותם תנאים. יחיאל לא נתן עדיין תשובה לבושינסקי ושעייה ותפנית אמורה להיות עימו בימים הקרובים.

בתוך כך, מכבי כמו שאר הקבוצות ממשיכה לעבוד מאחורי הקלעיים, הקבוצה מקריית שלום הייתה מאוד רוצה לראות את אריק בנאדו, לובש את המדים הצהובים כחולים בעונה הבאה.

אחת הבעיות המרכזיות של הקבוצה מקריית שלום, בעונה האחרונה הייתה חוליית ההגנה שספגה בלי סוף ולא נתנה שקט לשאר חלקי הקבוצה. הצהובים העבירו לבנאדו כבר מסרים כי במידה ולא ימשיך בבית"ר או יעבור לחיפה לעונת פרישה הם  ישמחו לקלוט אותו במועדון.

חשוב לציין כי לבנאדו יש חוזה גם לעונה הבאה בבית"ר ובמידה ומחזיקת הגביע תתקשה לשלם לו את השכר, מכבי תיכנס חזק לתמונה.

שחקנים שממתינים לתשובות ברורות ממכבי ת"א הם: יובל אבידור, לירן שטראובר, קונה ג'אקריג'ה, מיכאל זנדברג ורוני גפני. תגובות

f

טלספורט בפייסבוק