מוטו נזרק מנבחרת רומניה

אדריאן מוטו, חלוצה הרומני של פיורנטינה, נתפס מבלה במועדון לפני משחק נבחרתו מול סרביה (0:5 לסרӑים). מאמן נבחרת רומניה, לוצ'סקו: "כל עוד אני מאמן הנבחרת, מוטו לא ישחק בה"

יום שלישי 13 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
 פתיחת העונה של אדריאן מוטו, נראית בינתיים כמו חלום בלהות במיטבו. חלוץ נבחרת רומניה, שנחשב לבליין לא קטן ופתח רע מאוד את העונה בפיורנטינה, נזרק מנבחרת רומניה ע"י המאמן הלאומי ראߖון לוצ'סקו.

על פי הדיווחים בתקשורת הרומנית, מוטו נצפה כשהוא מבלה במועדון עד 3 לפנות בוקר, יממה לפני האימון המסכם של נבחרתו לקראת המשחק מול סרביה, בו אגב הובסה רומניה 5:0 במשחק מביש.

לוצ'סקו, החליט שהוא לא מבליג על התנהגותו של השחקן הפרובלמטי ואמר לעיתון רומני: "כל עוד אני המאמן, אדריאן מוטו לא יהיה בנבחרת רומניה.

לוצ'סקו, זוכה לגיבוי של הג'נרל מנג'ר של הנבחרת, יונוט לופסקו שאמר: "מוטו הוכיח שאין לו כבוד לנבחרת הלאומית. בסוף המשחק מול סרביה מוטו אפילו עזב את ۔נבחרת ללא להגיד שלום לאף אחד ולא חזר לבוקרשט עם יתר השחקנים".

מוטו פתח גם את העונה בפיורנטינה רע מאוד ומפגין יכולת חלשה, שגרמה לו לאבד את מקומו בהרכב הויולה לטובתו של סטבאן יובטיץ' המונטנגרי המצויין. כזכור, מוטו הסתבך כלכלית עם צ'לסי, להȠהוא חוייב לשלם 17 מיליון יורו, החלטה שבינתיים הושעתה.

צילום: גטי אימג'

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק