1:1 במשחק הנעילה

ליגת העל: האלופה מחיפה נקלעה לפיגור מול מחזיקת הגביע מירושלים משער של פרננדס (28), אך רפאלוב איזן (58) וחתם את תוצאת המשחק האחרון של עונת 2008/9

יום שני 01 יוני 2009
מערכת TELESPORT

אלופת המדינה ומחזיקת הגביע נעלו הערב את עונת 2008/9, כשנפרדו בתיקו 1:1. מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, שחלקו ביניהן את התארים לעונה, חלקו ביניהן גם את הנקודות במשחק האחרון שלה.

דריו פרננדס קטע את החגיגות של הירוקים ביציעים, כשכבש שער יפהפה מכדור חופשי בדקה ה-28, אך ליאור רפאלוב הציל את המצב 30 דקות לאחר מכן ונתן את האות להמשך חגיגות האליפות.

מהלך המשחק:

דקה 1- הירוקים עלו לשחק בחולצות פסים, זכר לתלבושת הקבוצה בעונת 1983/4, העונה בה זכתה באליפות הראשונה של המועדון.

דקה 11- כדור תועה ברחבה הבית"רית הגיע לרנספורד, שמקרוב ניסה לייצר בעיטה לשער, אך הכדור נבלם בפרק ידו של אלברז, שנזקק לטיפול רפואי לאחר מכן.

דקה 15- אלון חרזי התרומם לכדור קרן גבוה מעל כולם, אבל נגח החוצה.

דקה 23- שלומי ארבייטמן חטף כדור מאריק בנאדו על סף הרחבה של בית"ר ושלח את רנספורד לאחד על אחד מול קאלה, אך החלוץ בעט לקורה.

דקה 28- דריו פרננדס העלה את בית"ר ליתרון 0:1. הקשר בעט בעיטה חופשית מסובבת ומדויקת מכ-20 מטרים למשקוף שערו של דוידוביץ' ופנימה.

דקה 31- ארבייטמן שלח את רפאלוב בפס לרחבה, האחרון דהר פנימה תוך שהוא מהתל באריק בנאדו ושחרר בעיטה שחלפה בסמוך לשערו של קאלה.

דקה 37- ליאור רפאלוב התגבר על פני אלברז ושחרר כדור רוחב לעברו של אייל גולסה, שהמשיך אותו בבעיטה החוצה.


אלופת המדינה לעונת 2008/9. מכבי חיפה בתמונה קבוצתית

דקה 52- גוסטבו בוקולי בעט כדור חופשי שטוח וחזק, שפספס את המסגרת של קאלה בסנטימטרים ספורים בלבד.

דקה 58- ליאור רפלאוב איזן את התוצאה, 1:1 בקרית אליעזר. ארבייטמן שלח אל רפאלוב בכדור עומק מצוין, החאון לא התבלבל מול קאלה ומצא את הרשת.

דקה 70- דריו פרננדס בעט כדור מצד שמאל לעבר הרחבה, אבירם ברוכיאן המשיך מהאוויר החוצה. 


הרכב מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אלון חרזי, ליאוניד קרופניק, דקל קינן, רוני גפני, בירם כיאל, גוסטבו בוקולי (מוחמד גדיר 53'), אייל גולסה, ליאור רפאלוב (ישראל זגורי 77'), אוסיי רנספורד (עמרי אפק 60') ושלומי ארבייטמן.

הרכב בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה, דוד אמסלם, אריק בנאדו, שמעון גרשון, כריסטיאן אלברז (שמואל קוז'וקין 46'), דריו פרננדס, עידן טל, אבירם ברוכיאן, עידן ורד (ניר נחום 79'), עמית בן שושן (טוטו תמוז 46') וברק יצחקי.

שופט המשחק: חיים יעקב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק