עמוס לוזון: הניצחון של גיא

נשיא מכבי פתח תקוה החמיא למאמן הקבוצה על החילוף של פטריק סופו בדני פרדה, מבשל השער. לחמן: במחצית הייתי בלחץ. גולן: דרבי זה סדין אדום בשבילנו. קקון: אכזבה גדולה לאוהדים

שבת 06 ינואר 2007
אשר גולדברג

בתום דרבי פתח תקואי חלש ניצחה מכבי את הפועל 0:1 וסימנה לה את הדרך הבטוחה לליגה הלאומית. במכבי יצטרכו לעבוד על היכולת ולהשתפר בשבוע הבא, אך בהפועל ישנו צורך בזעזוע עמוק עקב מצבה הקשה של הקבוצה.

מבקיע שער הניצחון, עומר גולן: "שאנחנו רואים את הפועל ומזכירים את המילה דרבי זה סדין אדום, זה כאילו ששור רץ מולנו. בסה"כ זה היה משחק לא טוב שלנו ורק הניצחון עושה את זה מתוק עם הרגשה טובה. בסה"כ רצינו להמשיך להיות קרובים לצמרת וזה מה שחשוב, אחרי 3 משחקים שלא ניצחנו. על המעבר שלי לחו"ל אני לא רוצה לדבר כי כבר היו דיבורים וזה לא עזר בכלום".

עמוס לוזון: "כשמדברים על ניצחון בדרבי לא משנה התוצאה. ידעתי שעם סבלנות נעשה את זה. הניצחון כולו שייך לגיא לוזון שהוציא את סופו והכניס את דני פרדה, שהוביל מהלך ענק ובישל שער פנטסטי לעומר גולן. לבן שלי יש מחר יומהולדת. זו המתנה שהוא רצה".

איסמעיל עמר: "מזג האוויר הפריע, היה קשה, אבל כשמנצחים זה עושה חם וטוב".

מאמן הפועל פתח תקוה , אייל לחמן: "הפועל פ"ת הייתה צריכה להוביל כבר בחצי 0:2 וזה מאכזב. פתחנו עם 4 חלוצים ושירדנו בלי שערים להפסקה ממש הייתי בלחץ. באנו מוכנים, עשינו רק טעות אחת וזה קורה לנו פעם רביעית העונה שאנחנו סופגים שערים מעבר לדקה ה-83. נצטרך להפיק לקחים כבר לקראת המשחק הבא בבית נגד בני יהודה".

מוטי קקון: "אכזבה גדולה. הייתי בטוח שאפשר לחלץ מהדרבי הזה לפחות נקודה. זו אכזבה גדולה לאוהדים". 

סטילס ווידאו: רוני דלמאי

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק