השגנו את המטרה

בעליה של האלופה מכבי חיפה, יעקב שחר סיכם עונה: "לא היינו יציבים לאורך כל העונה, אבל התוצאות מדברות בעד עצמן". אלישע לוי: "זו חגיגה מושלמת לעונה מצוינת". יניב קטן: "מקווה לחגוג עוד הרבה אליפויות"

יום שני 01 יוני 2009
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה ובית"ר ירושלים נפרדו הערב (שני) בתיקו 1:1, במשחק הנעילה של עונת 2008/9 וההכתרה של מכבי חיפה כאלופת המדינה.

עם שריקת הסיום למשחק, ניתן האות לחגיגות הירוקים על במה שנבנתה במרכז המגרש. הזמר משה פרץ שר מספר שירים, ולאחר מכן עלו השחקנים והצוות המקצועי אחד אחד אל הבמה.

מיד לאחר מכן, שרו השחקנים שיר תודה שהכינו מבעוד מועד לאוהדי הקבוצה, בו בין היתר נכתב: "האליפות הזו כולה לא שווה בלעדיכם"..

מיד לאחר טקס הענקת צלחת האליפות, כשברקע זיקוקי דינור עיטרו את השמיים, הבעלים יעקב שחר סיכם את העונה: "לא היינו יציבים לאורך כל העונה, אבל התוצאות מדברות בעד עצמן- הכי הרבה ניצחונות ושערים והכי פחות הפסדים. בסופו של דבר השגנו את המטרה, אבל אנחנו יכולים להשתפר ונעשה זאת לקראת העונה הבאה".

"אנחנו מחפשים להתחזק ב-2 או 3 שחקנים חיזוק, אבל נהיה יותר חכמים בעוד מספר ימים. אנחנו נקצץ בתקיציבים, והמשימה העיקרית שלנו היא לעמוד ביעד של 35 מיליון שקלים, אבל יש גבול לסבסוד, שיהיה נמול מהשנים הקודמות".

המאמן המאושר, אלישע לוי הוסיף: "אני מאוד מתרגש. זו חגיגה מושלמת לעונה מצוינת. באופן אישי השמחה גדולה וההתרגשות גדולה. זה הזמן מבחינתי להגיד תודה לצוות מקצועי נהדר, ולכל האנשים שחברו יחד עם הקהל הזה כדי לעשות עונה נהדרת. אפשר לראות את העוצמה ואת החוזק של המועדון הזה".

יניב קטן אמר: "אירוע מאוד חגיגי, לחגוג אליפות זה דבר מתוק ויפה ואני מקווה שיהיו לי עוד הרבה חגיגות כאלו. העונה לא ניצחנו את בית"ר, והוא לא התפתח כמו שרצינו אבל אני שמח שלא הפסדנו. היתה עונה טובה, ננוח שבועיים ונחשוב על העונה הבאה".

השוער ניר דוידוביץ': "עברה עלי עונה קשה מאוד מבחינה פיזית ומנטלית, עם הרבה לחץ ומתח. הצלחנו להשיג כמעט הכל וזה יפה כי לא ציפו מאיתנו בתחילת העונה. אנחנו חושבים כבר הלאה".

אלון חרזי הוותיק אמר: "עונה קשה ומתישה. בתחילת העונה לא כ"כ ספרו את מכבי חיפה ולא האמינו שנעשה את זה, אבל העבודה הקשה היתה שווה את זה. את הרוח הקבוצתית שלנו לא 
הצליחו לשבור. השחקנים נתנו את המקסימום, ויחד עם המאמן עשינו את הבלתי ייאומן".

גוסטבו בוקולי הוסיף: "אנחנו חוגגים היום, לא כל יום אנחנו לוקחים אליפות וגם לא נשאר לנו הרבה זמן לחגוג, רק היום. אני מתכוון לסיים את הקריירה שלי פה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק