אני מסיר אחריות ניהולית

רונן אלעד, הבעלים של הפועל פ"ת כינס היום מסיבת עיתונאים במשרדיו בסגולה, בה הוא הודיע על עזיבה. אלעד יחזיר את הקבוצה לעמותה. הקבוצה בסכנת פירוק

יום שלישי 02 יוני 2009
אשר גולדברג

עכשיו זה רישמי: רונן אלעד מסיים את תפקידו כבעלים של הפועל פ"ת. אלעד, הבעלים של הקבוצה בארבע השנים האחרונות, הודיע היום במסיבת עיתונאים מיוחדת, כי הוא מסיים את תפקידו בקבוצה.

עוד הודיע אלעד כי הקבוצה תעבור לבעלותה של העמותה לניהול הכדורגל בפ"ת, בה רונן אלעד הוא אחד החברים.

מי שינסה לנהל את הקבוצה בתקופה שאחרי רונן אלעד יהיה אפי צפריר, ששימש כיו"ר הקבוצה בשנתיים האחרונות, וזכה לשבחים על עבודתו.

רונן אלעד נשאל מי יהיה המאמן בעונה הבאה והאם הכול מתחיל מחדש: "יש לי הרבה שיחות עם אפי סביב העניין הזה. אנחנו נאסוף את מוסדות העמותה ונעמוד כולנו לצידו של אפי כדי לעזור לו וכדי לארגן את הפעילות סביב העונה הבאה".

אלעד סיכם את תקופתו בקבוצה וסיפר: "התחלתי את הרומן שלי בקבוצה לפני 7 שנים כדי לעזור למועדון. רציתי לעזור לנוער, שם היה גירעון תקציבי. לפני 4 שנים מצאתי את עצמי בראש המועדון וניסיתי להוביל אותו קדימה, אבל מהיום אני מסיר אחריות ניהולית בהפועל פ"ת. החל מהיום המועדון יפעל תחת ניהולה של העמותה. מי שיוביל את כל המהלכים יהיה אפי צפריר, שמכיר היטב את המועדון ועשה עבודה טובה בעונה שעברה".

אלעד התבקש להתייחס לעובדה שהאורווה לא תהיה כשירה לפתיחת העונה: "אני לא יודע על זה, אבל מקווה שאותם יזמים שאמורים לבנות את המגרש ולסיים את בניית המגרש כמה שיותר מהר, כדי שקבוצות הפועל ומכבי פ"ת לא יצטרכו לנדוד". 

אלעד התבקש להתייחס לעובדה שבעונה הבאה לא יהיה כסף לפתוח את העונה: "הפועל פ"ת הוא מועדון מסודר ללא חובות והתחייבויות וגם את העונה הבאה הוא יתחיל ללא התחייבויות וללא חובות. אני מרגיש שאת תרומתי לקהילה סיימתי ואני לא רוצה להיכנס לדקויות של העונה הבאה".

אלעד נשאל כמה כסף הוא השקיע בהפועל פ"ת: "מי שרצה באמת לדעת יודע. בפני כל הרוכשים שרצו לרכוש את הקבוצה, נפרסו כל החובות ומי שצריך לדעת יודע. אין לי שום כוונה לדבר על כך".

על האוהדים אמר: "יש להפועל פ"ת אוהדים נפלאים שרוצים בהצלחת הקבוצה. זכותם למחות, אבל רצוי שיעשו זאת במגרש הכדורגל ולא ליד בית של איש כזה או אחר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק