בוקולי קיצץ ונשאר בחיפה

הקשר הברזילאי/ישראלי רוצה לסיים את הקריירה בארץ הקודש. תובע ההתאחדות, עו"ד שלום אבן עזרא, החליט להעמיד לדין את מכבי חיפה באשמת התפרעות אוהדים, לאחר שאוהדי הקבוצה הדליקו אבוקות במשחק מול בית"ר י-ם

יום שלישי 02 יוני 2009
אשר גולדברג
במכבי חיפה חגגו אתמול עד השעות הקטנות של הלילה את הזכייה באליפות המדינה, מיד לאחר משחק הסיום של העונה מול בית"ר ירושלים, האלופה היוצאת. 

במהלך החגיגות אתמול, הדליקו אוהדי מכבי חיפה אבוקות, דבר שאסור על פי התקנון של ההתאחדות. בחיפה התעלמו מהמקרה, אולם עו"ד שלום אבן עזרא, החליט הבוקר להעמיד את חיפה לדין בעקבות הדלקת האבוקות במהלך המשחק. הדיון בנושא ייערך מחר בשעה 17:00.

בתוך כך, בחיפה כבר מתחילים להתכונן לקראת משחקי מוקדמות ליגת האלופות ומספר שחקנים מהסגל ישוחררו כבר בימים הקרובים. 

מי שכבר שוחרר הוא מאמן הכושר של הקבוצה, יורם רוזנברג. רוזנברג, שהגיע לחיפה יחד עם אלישע לוי מסכנין, עוזב את חיפה בשל סיבות אישיות.


חיפה חוגגת. הקבוצה תעמוד לדין

רוזנברג סיכם: "אחרי שנה נפלאה במכבי חיפה, ולמרות הרצון להמשיך להיות חלק מהמועדון הכי מסודר בארץ, החלטתי להקדיש את זמני בטיפוח וחינוך בני נוער".

גוסטבו בוקולי נפגש הבוקר (שלישי) עם יעקב שחר והשניים סיכמו על הארכת חוזהו של הקשר. בוקולי הסכים לקצץ 20 אחוז משכרו, סיכם לשנתיים נוספות ואמר: "אני אסיים את הקריירה במכבי חיפה"

תמונות: האתר הרישמי של מכבי חיפה

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק