לא בונים רק על אמנגואה

בהפועל עכו מתכוננים לעונה הבאה. המאמן ירון הוכנבוים מדגיש: נצטרך להביא חמישה שחקנים מבחוץ שישלימו את הפאזל. אנחנו מחפשים מגן שמאלי, בלם, שוער מחליף, וחלוצים". היכרות ראשונית וקצרה עם העולות

יום שלישי 02 יוני 2009
שלמה חסיד

 הפועל עכו נחשבת בעיני רבים לאחת העולות הפחות אטרקטיביות  את ליגת העל. קהל גדול אין לקבוצה וגם שחקנים שמאיימים להפוך לסופרסטארים אין בעכו. מה יש בעכו? בעיקר את המאמן ירון הוכנבוים, ידידו של אלי גוטמן,  שנחשב בעיני רבים, במשך שנים, למאמן הטוב בליגת המשנה.

 ירון הוכנבוים מספר: "עדיין אין לנו תוכניות ברורות אלא רק סקיצה, אבל כנראה נהיה בתקציב מינימום ונרצה לשרוד בליגה. כבר הבאנו את עמנואל אמנגואה, אבל יהיו לנו כמעט אותם שחקנים כמו שהיו השנה". 

איזו ליגת על צפויה לנו יחד עם העולות החדשות? 

"יהיו השנה שמונים שחקנים חדשים, שירצו להוכיח שמקומם עם הגדולים. התקציבים יורדים בכל המועדונים, אבל השחקנים לא יבעטו פחות חזק או ירוצו לאט יותר, הכדורגל יהיה אותו הדבר כמו בשנה שעברה. הליגה הראשונה מספקת במה ליותר שחקנים ויותר מאמנים. לכולם יש אדרנלין גובר, כולם רוצים להוכיח שמקומם עם הגדולים וזה משפר את היכולת".

 אז אמנגואה זה הבשורה שלכם?   

"לא נבנה את הקבוצה על אמנגואה. תמיד צריך לשדרג קבוצה כשעולים ליגה, אבל שחקנים שהיו השנה בסדר ימשיכו שזה חצי הרכב מהשנה החולפת. חלק מהם יהפכו להיות מחליפים ראשונים. נצטרך להביא חמישה שחקנים מבחוץ שישלימו את הפאזל. אנחנו מחפשים מגן שמאלי, בלם, שוער מחליף, וחלוצים".                   
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק