אחי נצרת שמרה על הביתיות

פלייאוף: במשחק הראשון גברה מכבי אחי נצרת 1:2 על הכח עמידר רמת גן, בעילוט. סרג' איילי וחיים סילבס כבשו לאחי נצרת, תמיר פור להכח. ההכרעה ביום שישי הקרוב

יום שלישי 02 יוני 2009
אייל כהן

צעד חשוב עשו הערב (שלישי ) שחקניו של אלי מחפוד, כאשר מכבי אחי נצרת גברה 1:2 על הכח עמידר רמת גן במשחק הראשון מבין שניים, על הכרטיס הנכסף לליגת העל בעונה הבאה.

כ-5 אלף אוהדים משולהבים הגיעו לעילוט כדי לראות את מכבי אחי נצרת מתקרבת לליגת העל. הקבוצה של אלי מחפוד הציגה כדורגל נלהב, אמיתי, חד, ססגוני עם ביטחון רב. גם לאחר השיוויון המהיר של תמיר פור, הצליחה אחי נצרת לחזור מיד בפתיחת המחצית הראשונה כדי לעלות ליתרון, שנשמר עד לסיום. לאחי נצרת היתרון נזיל, אבל ההגנה הטובה יכולה לעזור כדי לחתום את הסיפור במשחק הבא בוינטר.

מה יהיה עם הקבוצה של דודו דהאן? לא יכולת טובה, אבל תוצאה דיי טובה כדי לנסות ולמחוק את הפיגור ליתרון כבר במשחק הבא באיצטדיון וינטר שיערך ביום שישי הקרוב. יכולת דלה של השחקנים, הספיקו כדי לגנוב שער חוץ, כעת העבודה היא בעיקר של דהאן לקראת המשחק המכריע בסוף השבוע. 

מאמן מכבי אחי נצרת, אלי מחפוד אמר לאחר המשחק: "אי אפשר לקרוא לזה הפתעה. שיחקנו רק מחצית אחת, יש עוד הרבה עבודה. אני מקווה שהקהל ידחוף אותנו גם במשחק החוץ, נשתדל להבקיע גם במשחק החוץ". 

חיים סילבס, כובש שער השני של נצרת אמר: "תמיד כיף לנצח, אני שמח שכבשתי. נבוא למשחק הבא כדי לסגור את הסיפור". 

המאמן המפסיד, דודו דהאן אמר: "אני לא אוהב להפסיד, עשינו כל מה שיכלנו. זה חצי הדרך, בבית הסיפור יהיה שונה".

מחצית ראשונה: שני שערים תוך דקה אחת

המצב הקורץ הראשון היה רק בדקה ה-11, כאשר טעות קשה של אביב חדד, הכדור הגיע לנטויה, שמקרוב בעט מצויין, אבל ברק ויסוקר היה בעמדה טובה להדוף שער בטוח. 

בדקה ה-30 צפינו במצב קורץ של האורחים מרמת גן, כאשר גל לוי, שלח בעיטה מצויינת, שחמקה ליד השער של תום אלמדון. 10 דקות לאחר מכן, גם ברק בדש ניסה את מזלו מול אלמדון, שעמד היטב. 

דקה לאחר מכן, בדקה ה-41,  התקפה מצויינת של אחי נצרת, כאשר סרג' איילי הגיע לתוך הרחבה ונגח מקרוב פנימה - 0:1 למכבי אחי נצרת. 

הדרמה בעילוט נמשכה, כאשר בדקה ה-42, מול הקהל המקומי, תמיר פור מהכח עמידר רמת גן, עלה מצויין מקרן באגף ונגח פנימה - 1:1 בעילוט. 

מחצית שנייה: חיים סילבס שמור כמו יין טוב

הקצב הטוב המשיך גם במחצית השנייה, כאשר כבר בדקה ה-48, נפסקה בעיטה חופשית לזכות אחי נצרת ומי אם לא השועל הותיק, חיים סילבס סיבב מצויין לפינה וקבע 1:2 למארחים

לאחר שער היתרון של אחי נצרת, המשחק התאזן, ולא נרשמו מצבים קורצים מצד שתי הקבוצות באיצטדיון עילוט. 

מכבי אחי נצרת:
תום אלמדון; אדהם האדיה, אלירן חודדה, יקיר שינה, שמעון הרוש; ווהאב בראכת, חיים סילבס, שלומי חנוכה; צ'ם נ'טויה, סרג' אילי, איב ג'ידה. 

הכח עמידר רמת גן: ברק ויסוקר; חיים פונטרמולי, אביב חדד, ישראל ראש, איתן טיבי, תמיר פור, מייקל טוקורה, גל לוי; עומר רפס (בני חדד, 74), ג'וזף נואפור, ברק בדש (עידן וייצמן, 74).

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק