רוני לוי: יכולת כזו לא תספיק

במכבי חיפה היו מאוד מאוכזבים בסיום ההפסד המפתיע 1:2 לבני יהודה. רוני לוי: נכנענו לשער מדהים". שירזי: רק היום אולי הבנו שאנו קבוצת תחתית. אסולין: מצטער שהרסתי את טופס הטוטו

שבת 06 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
 לא לזה ציפו במכבי חיפה, לאחר שהשיגו מספר ניצחונות חשובים בליגה וקיוו להיצמד לצמרת הגבוהה. 
דווקא בני יהודה המאכזבת הצליחה לצאת מהמשבר על חשבון האלופה וגברה עליה בסיום מותחן 1:2.

רוני לוי: "נכנענו לשער מדהים וכל המחצית השנייה רדפנו אחרי בני יהודה שנתנה משחק הירואי. יש לי הרגשה שהקבוצה שרצתה יותר ניצחה היום.

מטבע הדברים כשאתה לא מצליח להשיג את המטרות שלך אתה מתעצבן והיו היום המון דברים מעצבנים, אבל זה חלק מהמשחק. המירוץ לאליפות תלוי ביכולת שלנו וביכולת כזו לא תספיק".

ניצן שירזי: "שיחקנו היום מול הקבוצה אולי הטובה בארץ אבל אמרתי לשחקנים שלי גם לפני המשחק שניצחון כזה אולי יוכל לעשות את השינוי.

החזרנו אולי 3 נקודות מתוך עשר שחסרות לנו. כשמנצחים אז הלב מתרחב והרצון גובר.
ככל שהדקות חלפו השחקנים שלי האמינו שחובה לקחת נקודות מהמשחק הזה ורק היום אולי הבנו שאנו קבוצת תחתית".

שירזי התייחס לליאור אסולין שכבש צמד והצטיין במשחק: "ליאור הבקיע שישה שערים בקבוצת תחתית וזה משתווה ל-15 אצל קבוצת צמרת".

ליאור אסולין: "אני מצטער שהרסתי את טופס הטוטו אבל אני שמח שהענקתי ניצחון למועדון הגדול הזה. בשער השני החלטתי לבעוט ואני שמח שזה נכנס.

כבר תקופה אחרונה לא ניצחנו וכל הכבוד לשחקנים שנתנו מאמץ אדיר ויש עוד דרך ארוכה. אנחנו נעשה את הכול כדי לצאת מהתחתית ויש לנו שחקנים יותר מדי מוכשרים כדי שנהיה בתחתית".

צילום: יותם רונן

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק