שיימן ישלם לנו את המשכורות

כך אמר הבוקר ל- TELESPORT שחקן במועדזן, בעקבות דבריו של נשיא מכבי הרצליה לפיהם תשלום המשכורות יעוכב אם הקבוצה לא תנצח. הערב חצי גמר גביע הטוטו הרצליה מול הכח

יום שלישי 13 מרץ 2007
עדי גלסקה

כבר שישה מחזורים לא מצליחה מכבי הרצליה לנצח, מאז הניצחון המדהים על מכבי חיפה בקריית אליעזר (0:4). כעת שנותרו תשעה מחזורים לסיום העונה הרצליה מדורגת במקום ה- 11 עם 18 נקודות, רחוקה 3 נקודות מהכח עמידר ר"ג, הממוקמת מעליה בטבלה.

נשיא מכבי הרצליה, אריאל שיימן, החליט לעורר את שחקניו לקראת הישורת האחרונה בהחלט, כדי שבסיום העונה הקבוצה תסיים מעל לקו האדום. בשבת האחרונה הפסידה הרצליה להפועל כפ"ס, ובמחצית נכנס שיימן לחדר ההלבשה ואמר לשۗקנים שהמשכורות שלהם בסכנה. אתמול החליט שיימן לאסור על השחקנים לשחק שש בש ו'סוני פלייסטיישן' במועדון.

היום תשחק מכבי הרצליה מול יריבתה בתחתית, הכח עמידר ר"ג, במסגרת חצי גמר גביע הטוטו. בהרצליה מייחסים חשיבות רבה למשחק שיימן הודיע לשחקנים ۩אם לא ישנצחו תשלום המשכורות יעוכב. 

שחקן בקבוצה אמר ל- TELESPORT: "אני יכול להבין את הלחץ של שיימן. הוא רוצה לעורר אותנו. ברור לנו שהוא ישלם לנו את המשכורת והדברים שלו נאמרים במטרה להלחיץ ולדרבן אותנו, הרי לכולנו יש̠מטרה אחת להישאר בליגה. למשחק הערב יש הרבה משמעות כיוון שמדובר בהרבה כסף שיקבל המועדון עם נעפיל לגמר". 

מאמן מכבי הרצליה מתכוון לעלות הערב (17:00, ראשל"צ) עם ההרכב החזק שלו מול הכח עמידר ר"ג, במסגרת חצי גמר גביע הטוטו. ̻
מאידך, מאן הכ, אורי מלמיליאן, מתכוון לתת למספר שחקני הרכב מנוחה ולתת הזדמנות לשחקנים שאינם זוכים לדקות משחק.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק