זה רוברטו עזב את באיירן

גרמניה: הקשר הברזילאי לא קיבל הצעה לחדש את חוזהו לשנתיים נוספות כפי רצונו, והודיע על עזיבתו. אנגליה: מנג'ר וויגאן, סטיב ברוס, חתם בסנדרלנד. גרמניה: מיכאל פרונטצק מונה למאמנה של בורוסיה מינשנגלאדבך

יום רביעי 03 יוני 2009
מערכת TELESPORT

הברזילאי זה רוברטו הודיע היום (רביעי) על עזיבתו את באיירן מינכן, זאת לאחר שהמועדון סירב להציע לו חוזה חדש לשנתיים נוספות, אלא רק לעונה אחת. הברזילאי בן ה-34 מתעתד לעבור למנצ'סטר סיטי.

השחקן אמר היום: "אני עוזב עם עין אחת מחייכת והשנייה בוכה. זה לא סוד שרציתי לחתום לשנתיים, אבל למועדון יש סיבות משלו. אני חייב לכבד אותן וזה מה שאני עושה". 

סטיב ברוס חתם בסנדרלנד

מנג'ר וויגאן, סטיב ברוס, חתם היום על חוזה ל-3 עונות בסנדרלנד, במקומו של ריקי סבארגיה. בעקבות המהלך, וויגאן תפוצה בסך של 3 מיליון ליש"ט.

יו"ר סנדרלנד ניאל קווין אמר היום: "סטיב יביא עמו מקצוענות וכח למועדון שלנו, ויעזור לנו להתקדם לאן שכולנו רוצים להגיע".

"הוא יודע יותר טוב מכולם כמה הכדורגל חשוב לאנשים באיזור שלנו, ואני משוכנע שהוא יגרום לשחקנים להבין את משמעות המשחק עבור המועדון הזה", הוסיף קווין.

ברוס, ששיחק רוב שנותיו ככדורגלן פעיל במנצ'סטר יונייטד, אימן בעברו את שפילד יונייטד, הדרספילד, קריסטל פאלאס, בירמינגהאם וכאמור וויגאן.סטיב ברוס וניאל קווין במסיבת העיתונאים הערב, gettyimages

מיכאל פרונטצק חתם בבורוסיה מינשנגלאדבך

פרונטצק מונה למאמן בורוסיה מינשנגלאדבך, קבוצתם של גל אלברמן ורוברטו קולאוטי., אחרי שחתם על חוזה לשנתיים.

פרונטצק בן ה-45 אימן בעבר את אלמניה אאכן וארמיניה בילפלד, וכעת הוא יתפוס את מקומו של הנס מאייר, שהגיע לגלאדבך במהלך העונה שעברה והשאיר את הקבוצה בליגה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק