'עמותה? עדיף שנרד ונשתקם'

עמותת הפועל פ"ת, המונה שבעה חברים על הנייר, אינה מתכוונת לקחת פיקוד על המועדון בעקבות פרישת רונן אלעד. חבר עמותה: "בשביל מה ובשביל מי להסתבך". חשש בנושא מתחם האימונים בעינת

יום חמישי 04 יוני 2009
אשר גולדברג
בהפועל פ"ת מתקשים לארגן לישיבת עבודה את חברי עמותת הפועל פ"ת. עזיבתו של רונן אלעד והסרת האחריות שלו על המועדון ממש לא ריגשו איש במערכת. קריאתו של רונן אלעד להושיב את המנכ"ל אפי צפריר בראש ועד הפעולה של העמותה אינה זוכה לתמיכתם של לפחות ארבעה מהם, שאינם מתכוונים לשתף פעולה.

אחד מחברי העמותה אמר: "אין לי ולחלק מחבריי שום כוונה לתת גב או כתף כאן. כל השנים האחרונות לא היינו בתמונה, לא ספרו את העמותה והיא היתה סתם לפרוטוקול. אין סיכוי שאני אתן אפילו דולר אחד למועדון. מי שהביא את החורבן שיטפל בנקיון ההריסות. על טעויות משלמים. נראה שהכל היה מתוכנן ושאין כוונה לתת לגורמים אחרים יד ורגל בקבוצה. בשביל מה להסתבך, עדיף שנרד לליגה הלאומית לכמה שנים של שיקום וכשדברים יסתדרו נחזור לבמה המרכזית".

נכון לעכשיו, אין שום שחקן שחוזהו יכובד, ובעיקר מדובר בשביט אלימלך, אורי אוזן ושוקי נגר. הקבוצה לא יכולה להציב תקציב מינימום של 10.7 מיליון שקלים לרשות לבקרה התקציבית. הקבוצה נשארה ללא ספונסרים ועם קיצוץ של 50 אחוזים בתקציב העירייה.

החשש הגדול ביותר הוא שגם מתחם האימונים בקיבוץ עינת והמתקן עליו נמצאים מתקני האגודה ייסגרו.

גורם במועדון: "מתחם האימונים בקיבוץ עינת מושכר למאיר שמיר. יש חשש שהסיפור ייגמר כי לקיבוץ יש דברים יותר חשובים לעשות על הקרקע מאשר שתשמש כמתקן לאימוני כדורגל.
 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק