סאפינה תפגוש בגמר את קוזנצובה

דינארה סאפינה, המדורגת מספר אחת בעולם, גברה בקלות על דומיניקה סיבולקובה הסלובקית (19) 3:6, 3:6 ותפגוש בגמר סבטלנה קוזנצובה, שניצחה את סמנתה סטוסור בשלוש מערכות

יום חמישי 04 יוני 2009
מערכת TELESPORT
הפיינליסטית הראשונה של הגרנאד-סלאם היוקרתי בצרפת היא גם הטניסאית מספר אחת בעולם היום, דינארה סאפינה.  הרוסיה, שחגגה 23 רק לפני שבוע, דילגה בקלילות מעל דומיניקה סיבולקובה הסלובקית המדורגת 19 בעולם.

סיבולוקובה דווקא פתחה היטב ושברה את סאפינה כדי לעלות ל-0:2 מהיר במערכה הראשונה, אך כל מי שהחל לחשוב שאולי צפויה עוד הפתעה בטורניר רבוי ההפתעות של השנה, התבדה מהר מאוד.

הרוסיה השתלטה על המשחק וניצחה 5 משחקונים ברצף בדרך ל-3:6 בסיום המערכה הראשונה. גם המערכה השניה הסתיימה בתוצאה זהה ובסיום 0:2 לסאפינה.

סאפינה תפגוש בגמר את בת ארצה, סבטלנה קוזנצובה (7), שהתאמצה מול האוסטרלית, סטייסי סטוסור (32) אך לבסוף ניצחה 1:2 לאחר שלוש מערכות-4:6, 7:6, 3:6. 

קוזנצובה פתחה את ההתמודדות בצורה טובה, אך נתקלה ביריבה עיקשת, שידעה להחזיר חבטות מהקו האחורי וניצחה את המערכה השנייה בשובר שוויון. במערכה השלישית, נשברה סטוסור וקוזנצובה שיייטה לה לגמר, בו כבר שיחקה ב-2006.

צילום: Gettyimages

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק