0

זוף לליפי: אתה שחצן

מאמנה לשעבר של אלופת העולם, דינו זוף, הטיח ביקורת נוקבת נגד מרצ'לו ליפי בעקבות היחס לקהל במשחק האחרון נגד קפריסין: "לקהל יש זכות להביע מחאה". ליפי: "אני מודע לחולשות שלי"

יום חמישי 15 אוקטובר 2009
אייל כהן

הנושא החם באיטליה לאחר משחק הניצחון של אלופת העולם 2:3 בקושי על קפריסין, הוא התߠהגות המאמן הלאומי, מרצ'לו ליפי, שכינה את הקהל המקומי בפארמה "בושה וחרפה של אוהדים". 

נבחרת ה'סקוודרה אזורה', אלופת העולם בראשותו של מרצ'לו ליפי מאמנה, הזיעה לא מעט במשחק האחרון במסגרת קמפיין העלייה לאחר שניצחה בקושי 2:3 את קפריӡין בזכות שלושער ענק של אלברטו ג'ילארדיניו, אבל מה שתפס את מירב תשומת הלב זהו הדו שיח בין הקהל המקומי לליפי עצמו. 

ߔקהל בפארמה לא אהב את ההחלטות התמוהות של ליפי, שהעלים עין מחלוץ סמפדוריה, אנטוניו קסאנו, שהיה בכושר נהדר ולא נכלל במשחק. הקהל המקומי לא אהב את ההחלטות התמוהות והביע מחאה.

מי שלא נשאר חייב, זהו מאמנה לשעבר של איטליה ושחקן העבר המפואר, ӓינו זוף שהטיח ביקורת נוקבת לליפי: "ההתנהגות של מרצ'לו יהירה ושחצנית לקהל יש את הזכות להביע את מחאתו במגרש, ליפי יכול לא להסכים עימה, אבל אתה צריך להתייחס בנימוס ולענות בצורה חכמה". 

למרות הביקורת החדה של זוף, מߨצ'לו ליפי התראיין לאתר ההתאחדות האיטלקית וכדרכו הדיפלומטית לא הביע נכונות של חרטה על דבריו: "הייתה לי התפרצות, כנראה שהיא הייתה מעט גבוהה מדי. אני יודע את החולשות שלי, ואת ההתלהבות שהייתה לי. התשוקה  למשחק לפעמים הופכת אותי ללא שקט". 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק