קובי חיסל את אורלנדו

נ.ב.א: 40 נקודות של קובי בראיינט הוליכו את הלייקרס לניצחון ענק 75:100 על אורלנדו, שעדיין לא הגיעה לסדרת הגמר, האוורד היה חלש עם 12 נקודות וסל שדה בודד

יום שישי 05 יוני 2009
מערכת TELESPORT
סדרת הגמר של הנ.ב.א יצאה הלילה לדרך, כאשר הלייקרס שולחים מסר חד וברור למג'יק, הסדרה הזאת הולכת להיות תלויה בנו. קובי בראיינט הוכיח שוב כמה הוא גדול, עם שני רבעים גדולים (שני והשלישי), שחיסלו לחלוטין את חניכיו של סטן ואן גאנדי. 

מהצד השני, הלייקרס הצליחו להוציא את דוויאט האוורד מהמשחק, כאשר שלחו אליו שנים ושלושה שומרים ועצרו אותו רק על 12 נקודות, שמתוכן היה סל שדה בודד. פאו גסול תרם את המנה הקבועה שלו עם 16 נקודות ו-8 כדורים חוזרים.
                                                                                                                                     
ברבע הראשון המג'יק שלטו בקצב המשחק ואף הצליחו עם הגנה טובה להוביל ברבע הראשון. בנוסף לכך, הם קיבלו את ג'אמר נלסון בחזרה כאשר הוא קולע 6 נקודות. (כזכור נלסון נפצע בכתף ולא היה אמור לחזור לסדרה).

 מהנקודה הזאת החליט קובי (40 נקודות) לקחת את המשחק לידיים שלו, ורצף סלים של הטאלנט נתנו ללייקרס יתרון של 10 נקודות במחצית.הקבוצה מקליפורניה, המשיכה את המומנטום גם ברבע השלישי, כאשר היא מסיימת אותו ביתרון של 24 נקודות. הרבע האחרון היה כבר "גרבץ' טיים" ואפילו המחליפים של פיל ג'קסון הצליחו להתמודד עם החולשה של המג'יק, שירצו למחוק מהר את המשחק הלילה ולהחזיר להם את כוח ההרתעה שאבד להם הלילה. טורקוגלו היה השחקן השני במדיה של המג'יק שהצליח לקלוע במספרים דו ספרתיים (13 נקודות). 

אם בתחילת הסדרה, שבר פיל ג'קסון את הראש, איך הוא עוצר את דוויאט האוורד, עכשיו סטן ואן גאנדי, חייב למצוא פיתרונות איך לעצור את קובי, כי אם זה ימשך ככה, קשה לראות את אורלנדו מצליחה לתת פייט ללייקרס.

תמונות:gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק