מסתמן: איברהימוביץ' תמורת אטו

כלי התקשורת בספרד מדווחים שמאסימו מוראטי, הנשיא של אינטר נמצא בברצלונה בכדי לקדם את העברתו של זלאטן לבארסה. לפי ההסכם שנרקם, הנראזורי יקבלו את אטו ועוד 30 מליון אירו

יום שישי 05 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 לפני מספר חודשים הצהיר, זלטאן איברהימוביץ' כי הוא משתוקק לשחק בכדורגל הספרדי מכיוון שהוא אוהב את המשחק הטכני, שמתאים לסגנון המשחק שלו. ככל שעוברים הימים מסתמן כי השוודי יגשים את חזונו ויעבור לאלופת אירופה, ברצלונה.
.
האל מונדו דפורטיבו מדווח כי מאסימו מוראטי, נמצא נכון לרגע זה בברצלונה, בכדי לשבת עם ראשי בארסה על הסכום אותו הוא רוצה על החלוץ, שכבש 25 שערים העונה בסרייה א' והביא לאינטר 3 אליפויות רצופות.

למרות מכירתו הצפויה של זלאטן, אינטר לא תצא בידים ריקות מהקבוצה הקאטלונית. סמואל אטו, החלוץ הקמרוני של הקבוצה, שסיים עם 29 שערי ליגה יעבור לאינטר פלוס 30 מליון אירו.


סמואל אטו. בדרך לאינטר.

כמו שזה נראה כרגע, ז'וזה מורינו, מאמן אינטר נתן אור ירוק למהלך, ככל הנראה מהסיבה כי אין צורך להשאיר שחקן בכוח. האלופה האיטלקית תנצל את תזרים המזומנים בכדי להנחית בנוסף לאטו את דקו וקאראבליו מצלסי, כשגם שמותיהם של אלנו, קשרה של הסיטי ופליפה מלו מפיורנטינה עשויים לחבור למדים הכחולים שחורים.

מבחינת הליגה האיטלקית זאת מכה לא קטנה, שמרבית הכוכבים שנותרו שם (קאקה וזלטאן) עוזבים את ארץ המגף ועוברים לשחק בספרד. דבר זה פוגע במונטין של הליגה, לפי דברי הפרשנים השונים באיטליה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק