2

אליהו: אלחם על מקומי במכבי

שחקנה של מכבי ת"א לא מתרגש מהדיבורים על חזרה אפשרית של באסטון: אם אצטרך אאבק מולו בתקווה שהטוב ישחק. ארנולד לא התאמן בבוקר, כל הקבוצה תצא לאורטז

יום שלישי 13 מרץ 2007
שלמה חסיד
הכותרות על כך שמייסיאו באסטון יחזור בשנה הבאה למכבי ת"א לא משפיעות כלל על ליאור אליהו, מחליפו של באסטון בקבוצה.

אליהו אמר ל-TELESPORT בעניין: "אין לי יותר מידי מה להגיד על זה בתור שחקן, אני אלחם על מקומי במכבי".

אליהו הגיע הקיץ למכבי כשחקן ישראלי בלי ציפיות גבוהות מידי, ובעזרת יכולת מצוינת הוא גרם לספסולו של נואל פיליקס וקיבל קומפלימנטים רבים מצד קודקודי היבשת. אולם במכבי ת"א לא שכחו את האקס המיתולוגי באסטון, שכל העת שומר על קשר עם אנשי הקבוצה וכן עם סוכנו, כאשר המסר שעולה מהשיחות איתו אחד: "במכבי הייתי מלך, וכאן אני שום דבר".

אולם ליאור אליהו ששומר על אדישות גם מול נוקיה מלא לא עושה יותר מידי עניין מהדיבורים. אליהו אמר למקורביו: "אני שומע אנשים שמדברים על מייסיאו, אבל זה לא מפריע לי. זה טבעי ששחקן גדול שעזב את מכבי, ידברו עליו. אני בא לעשות את העבודה שלי בכל ערב נתון, אם זה יורוליג או ליגה, וזה לא משנה. אני צריך לתת את המיטב ואני לא נרתע ממאבקים. אם אצטרך, אאבק מול מייסיאו ואני מקווה שהטוב ישחק".

כזכור, אליהו נבחר בקיץ על-ידי היוסטון רוקטס בדראפט, אולם הוא לא הגיע לנ.ב.א בגלל שהיה צריך להשלים שנת שירות צבאי ובין השאר שהקבוצה האמריקנית העדיפה שהשחקן יתבשל שנה נוספת באירופה, מתוך הנחה ששנה במכבי תשביח אותו. למרות יכולתו הגבוהה, האמריקאים לא לחוצים עליו, ומבחינתם אין מניעה שישחק שנה נוספת בת"א ויתחשל במאבקים באירופה. השאלה הגדולה כעת היא אם אליהו יצליח להתמודד גם מול חזרתו של באסטון.

ג'יימי ארנולד לא התאמן הבוקר עם הקבוצה, אולם ייתכן כי יתאמן באәמון הערב. ממכבי ת"א נמסר היום ל-TELESPORT: "כל השחקנים ייצאו איתנו למשחק מול אורטז, ונקווה שכולם יהיו כשירים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק