יש לו עוד קסם בשרוול?

גמר ה-NBA: מאמן אורלנדו סטן ואן גנדי עדיין לא נרגע מהתבוסה של קבוצתו אורלנדו מג'יק (75:100) לל.א לייקרס במשחק הראשון של סדרת גמר ה-NBA. "אנחנו חייבים לשחק הרבה יותר טוב"

שבת 06 יוני 2009
מערכת TELESPORT

לאורלנדו היו יומיים להתאושש מהתבוסה הקשה (75:100) לל.א לייקרס במשחק הראשון של סדרת גמר ה-NBA, אבל מאמנה סטן ואן גנדי עדיין לא נרגע.

"יש לנו דרך ארוכה לעבור, אם אנחנו רוצים באמת לחזור לסדרה הזאת" אמר ואן גנדי. "אנחנו חייבים לשחק הרבה יותר טוב".

ואן גנדי התייחס למכה המוראלית שקבוצתו ספגה בעקבות התבוסה: "יש גם משחקים כאלה. אני כל הזמן אומר לכם להפסיק עם כל הקשקושים הפסיכולוגיים שלכם, אותי זה ממש לא מעניין. אני רק חושב איך לגרום לקבוצה לשמור יותר טוב בהגנה ולשחק התקפה טובה יותר".

ואן גנדי יודע מה הפסיד לו את המשחק: "העבודה שעשינו בסגירה לריבאונד הייתה פשוט מביכה. אני מאשים את עצמי על הרבה דברים וטעיתי גם במשחק הראשון, אבל באמת שאין לי הסבר איך שחקנים שלנו לא קופצים על כדורים ושמים גוף על שחקני היריבה בהגנה על הריבאונד".

ואן גנדי בינתיים, לא מתכנן להחזיר לחמישייה את הרכז ג'אמיר נלסון שחזר מפציעה: "קשה לי להאמין שזה יקרה בזמן הקרוב, למרות שאני אף פעם לא אומר אף פעם. כשאני אגיע לנקודה בה אני ארגיש שהוא מוכן, לא תהיה לי בעיה לפתוח איתו בחמישייה".

השחקן היחיד שקיבל מחמאות ממאמנו הוא מרסין גורטאט הפולני: "מכל תשעת השחקנים שלנו שהיו על המגרש, גורטאט היה היחיד שתיפקד כמו שצריך בהתקפה ובהגנה".

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק