נצרת בליגת העל, הכח ירדה

אחי נצרת השלימה ניצחון 1:2 כפול על הכח ר"ג, והעפילה לליגת העל. הכח נפרדה מהליגה הראשונה וירדה ללאומית. אלי מחפוד: "רוצה להיות מאמן לגיטימי בליגת העל". דודו דהאן: "עייף מהשנתיים האחרונות"

שבת 06 יוני 2009
מערכת TELESPORT

מכבי אחי נצרת בליגת העל, הכח עמידר רמת בלאומית. אחרי שהמשחק הראשון בין שתי הקבוצות, שנערך השבוע ב'עילוט', הסתיים בניצחונה של נצרת 1:2, הצליחה הקבוצה הצפונית לנצח גם היום (שבת) ב'וינטר' בתוצאה זהה, ולהעפיל בסטייל לליגת העל.

ההתחלה דווקא נראתה מבטיחה עבור הרמת-גנים, שפתחו בסערה ועלו ליתרון בדקה ה-23 משער נגיחה של תמיר פור, שכבש גם במשחק הראשון. המחצית השניה היתה של אחי נצרת, כאשר איב ג'ידה (46) וסרג' איילי (76) השלימו מהפך. 

אלי מחפוד המאושר אמר לאחר המשחק: "עשינו את זה, למרות שהיינו בפיגור גילינו אופי. היום זה היה משחק מאוד חשוב למועדון. מהיום שהגעתי לאחי נצרת רציתי להעלות אותם ליגה, אני שמח שעשינו את זה בסטייל, עם אופי, בגרות וכדורגל טוב. אני רוצה להיות מאמן לגיטימי בליגת העל".

חיים סילבס: "זה מטורף. במחצית הראשונה היינו בקבר, ויצאנו מזה. זה הכדורגל. ניצחנו ועלינו בזכות ולא בחסד. המקום שלנו הוא בליגת העל. אני מקווה שיעשו את הדברים מבחינה ניהולית בעונה הבאה, אני בטוח שנהיה שם דבר".

השוער תום אלמדון אמר: "אני שמח להיות שותף להישג הזה, שלא כל שוער מצליח לעשות אותו. מחר יום חדש, נראה מה קורה".

המגן הצעיר שמעון הרוש הוסיף: "זה הרגע הכי גדול בקריירה שלי. אנחנו שמחים בשביל כל העיר הזאת. מגיע לנו, לא באנו לפה לחפש תיקו. הביאו אותי לפה, האמינו בי, אני שמח שהחזרתי להם ושעלינו ליגה".

מהצד המאוכזב, דודו דהאן סיכם עונה: "אני רוצה לברך את אחי נצרת על העלייה לליגה, הם הרוויחו את זה בצדק. פתחנו טוב את המשחק, אבל החצי השני היה כולו שלהם. הפנים שלי משדרות הרבה עייפות, אני עייף מהשנתיים האלו. גם השחקנים שלי היו מאוד עייפים בשני המשחקים, המאבקים של לעלות ליגה ולהישאר בליגה עם היכולות הלא גדולות כלכלית הביאו אותנו למאני טיים מאוד עייפים, ושילמנו על זה".

מהלך המשחק:

דקה 13- הזדמנות כפולה של הכח לעלות ליתרון, אבל נסיונות של נאופור וטוקורה מתוך הרחבה נבלמו על ידי אלמדון.

דקה 16- עומר רפס העביר כדור לבני חדד, האחרון המשיך אותו מהאוויר לעבר השער, אך אלמדון לא התקשה וקלט.

דקה 21- צ'ם נ'טויה קיבל כדור ברחבה כשהוא בגבו אל השער, ובמספרת ניסה להכניע את ברק ויסוקר, אך לא מצא את המסגרת.

דקה 23- תמיר פור העלה את הכח ר"ג ליתרון 0:1. בני חדד הגביה כדור נהדר משמאל, פור שם את הראש בזמן ונגח פנימה.

דקה 30- איתן טיבי דהר באגף ימין, חתך למרכז ושחרר כדור שטוח מכ-16 מטרים ישירות לידיו של אלמדון.

דקה 41- שלומי חנוכה קיבל כדור מחוץ לרחבה, השתחרר מבני חדד ושחרר טיל שחלף מעל שערו של ויסוקר.

דקה 45- סרג' איילי קיבל כדור גאוני משמעון הרוש, שהותיר אותו לבדו מול ברק ויסוקר ברחבה, אך הנגיחה של החלוץ נהדפה ע"י השוער.

דקה 46- איב ג'ידה איזן את התוצאה, 1:1 ב'וינטר'. סרג' איילי שלח את ג'ידה בכדור עומק מצוין, האחרון לא התבלבל וגלגל לרשת, רק 34 שניות מפתיחת המחצית השניה.

דקה 76- סרג' איילי השלים מהפך, 1:2 לאחי נצרת. כיאל הזין את איילי בכדור רוחב ספק בעיטה, האחרון השתלט עליו בתוך הרחבה ושחרר בעיטה מדויקת לשערו של ויסוקר.


הרכב הכח ר"ג: ברק ויסוקר, איתן טיבי, אביב חדד, ישראל ראש, בני חדד, תמיר פור, מייקל טוקורה (הורחק 86'), עידן ויצמן, עומר רפס (דידי אונגר 71'), ג'וזף נאופור (יוסי פליקר 81') וברק בדש.

הרכב אחי נצרת: תום אלמדון, אדהם האדיה, יקיר שינה, אלירן חודידה, שמעון הרוש, ווהאב בריכאת, שלומי חנוכה, חיים סילבס (לוהאב כיאל 66'), צ'ם נ'טויה, סרג' איילי (גל אדיר 83') ואיב ג'ידה.

שופט המשחק: איתן תבריזי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק