לברוכיאן אין הצעות מאירופה

מאיורקה הספרדית עקבה אחרי אבירם ברוכיאן אבל לא יוצרת קשר המשכי. במכבי חיפה מציעים לקשר המצטיין חוזה של מיליון דולר ל-4 שנים

יום ראשון 07 יוני 2009
אשר גולדברג
איתמר צ'יזיק, מנכ"ל מכבי חיפה, מנסה לקדם את המו"מ לרכישתו של הקשר אבירם ברוכיאן מבית"ר ירושלים. מכבי חיפה מציעה לקשר המצטיין חוזה למשך 4 שנים בו ירוויח מיליון דולר.

למכבי חיפה ברור שרכישת כרטיס השחקן של ברוכיאן מבית"ר ירושלים תהיה קרובה לסכום של מיליון דולר. ברוכיאן שהוא העדיפות הראשונה של המאמן אלישע לוי מעדיף מועדון בישראל על פני הינתקות לאירופה. 

מתברר, שלמרות מספר רב של סקאוטים מספרד, גרמניה ובלגיה, שעקבו אחרי משחקיו של הקשר בבית"ר ירושלים, השחקן או יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין, לא קיבלו שום פניה מקבוצה, כולל מאיורקה הספרדית, בשורותיה משחק השוער דודו אוואט.

יצויין, כי יעקב שחר ואלישע לוי שוהים בחו"ל לרגל עסקים וחופשה. במכבי חיפה בודקים במקביל גם את נושא צירופו של ברק יצחקי, כפי שפורסם לראשונה ב-telesport. ליצחקי שתי הצעות מעניינות ממועדונים בבונדסליגה בגרמניה.

גורם בבית"ר ירושלים אמר: "ההתעניינות של מכבי חיפה בברוכיאן ויצחקי מוכרת לנו אך אינה בעדיפות ראשונה בשלב זה. קודם צריך לשכנע את ברוכיאן ויצחקי שאירופה מתאימה להם, לא כל קבוצה באירופה היא גנק הבלגית ממנה ברח יצחקי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק