זהו רגע קסום עבורי

רולאן גארוס: אלוף הגרנד סלאם הצרפתי הטרי, רוג'ר פדרר סיכם את זכייתו ההיסטורית בטורניר: "הכל בזכות הקהל". סודרלינג: "בשבילי הטורניר היה היסטוריה"

יום ראשון 07 יוני 2009
מערכת TELESPORT

אווירה מחשמלת ליוותה את משחק הגמר המפתיע, כאשר בפעם הראשונה בקריירה, זכה רוג'ר פדרר השוויצרי, המדורג מספר 2 בעולם, ברולאן גארוס הצרפתי לאחר שניצח את רובין סודרלינג, המפתיע של הטורניר. 

רוג'ר פדרר, שעשה היסטוריה פרטית ברולאן גארוס,  אמר בדמעות: "זה היה רגע קסום עבורי, אני מודה לכם שגרמתם לי לחייך. אני מברך את סודרלינג על משחק מצויין, אני מקווה שתחזור לכאן במעמדים כאלו לעוד הרבה זמן". פדרר גם פנה לאלוף העולם לשעבר, אנדרה אגאסי, שנכח בגמר: "אתה הגדול מכולם, זה נהדר לראות אותך, אנחנו מתגעגעים אליך". 

פדרר המשיך וסיכם: "אני מודה לאישתי היפה, שכעת בהיריון. הכל בזכות הקהל, אני מודה לכל אחד ואחת מכן, אתם מספר 1". 

המפסיד של גמר הרולאן גארוס, רובין סודרלינג החל בבדיחה: "אתה למעשה לימדת אותי לשחק טניס היום. אתה הגדול בהיסטוריה ולכן מגיע לך לזכות בתואר היום. אמרתי למאמן האישי שלי, שפדרר ניצח אותי כבר 9 פעמים רצוף, והתבדחנו ש-10 פעמים זה יותר מדי, אבל הנה עד כאן, 11 פעמים רצוף זה בלתי אפשרי. 3

"פדרר הוא השחקן הטוב ביותר בהיסטוריה, היה לי שבועיים מדהימים כאן, אני מוריד את הכובע עבורו. אני עדיין שמח, אפילו שלא זכיתי, זה בשבילי היסטוריה, פדרר היה טוב מדי עבורי".

השוודי סיכם: "אני מודה לכל הקהל שהיה כאן לצידי, כמובן למאמן האישי שלי, שבזכותו אני כאן. אני תמיד נהנה לשחק טניס, ואני מקווה להמשיך כך לאורך השנים".

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק