חזקו אחד את השני

בית"ר ירושלים ערכה את האימון המסכם לקראת המשחק מול בני יחודה. המאמן יצחק שום לשחקנים לקראת בני יהודה: נכון שבקבוצה צעירה יש עליות וירידות, אבל זה קורה. אני לא צריך להסביר לכם את החשיבות של המשחק

יום ראשון 18 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

 בית"ר ירושלים קיימה הבוקר את האימון המסכם לקראת משחק הליגה מחר בשעה 20:00 מול בני יהודה (שידור בערוץ הראשון). לפני האימוןĠכינס המאמן יצחק שום את השחקנים לאסיפה בה דיבר מעט על המשחק.

 "הייתי מרוצה מאוד מהאימונים בימים האחרונים, אתמול היה לנו שעה ורבע של קצב, נחישות וזה מה שאני רוצה לראות מכם כל אימון, זה מה שאני רוצה לראות כל שבוע" פתח המאמן את דבריו באסיפה.

 לאחר מכן התייחס יצחק שום ליריבה בני יהודה: "אני לא צריך להסביר לכם את החשיבות של המשחק מחר, תסתכלו על הטבלה ותבינו נגד מי אנחנו משחקים. נגד בני יהודה תצטרכו לרוץ הרבה, הם קבוצה שרצה הרבה, יורדת הרבה להגנה, מסוכנת מאוד בהתקפה ולכן נӦטרך לעבוד קשה מאוד וללחוץ אותם. מי שראה אתמול את המשחק ולנסיה נגד ברצלונה היה יכול לראות מה זה לחץ של שחקנים אחד מול השני, מבחינה מקצועית הלחץ שהקבוצות עשו אחת לשנייה הבין כמה זה חשוב".

 המאמן הזכיר גם את המחצית השנייה מול הפועל באר שבע̬ "בסופו של דבר הכל תלוי ברגליים שלכם, אני רוצה לראות שחקנים שבאים ויודעים מה הם עושים. אמרתי לכם כבר, בבאר-שבע הוכחתם בחצי השני כשיש רצון וכשאתה מתחיל לרוץ ואתה רוצה להציל את הכבוד שלך, אז אתה מציג את מה שאתה יודע, אין שום סיבה שלא נעשה את זה מחר כבר משריקת הפתיחה".

 לסיום הדגיש המאמן את הדרישה שלו מהשחקנים, "יש כאן הרבה שחקנים צעירים, נכון שבקבוצה צעירה יש עליות וירידות, אבל זה קורה. חזקו אחד את השני, תבואו מחר ותשטפו את המגרש, כי זה שם המשחק. לעשות הגנה, לעשות התקפה ולעזור אחדĠלשני".

 בסיום האסיפה, קיימה הקבוצה משחקון פנימי יוצא דופן בו חילק המאמן את השחקנים ל-2 קבוצות: קבוצת הוותיקים (ילידי 1985 ומטה) וקבוצת הצעירים. המשחקון המסקרן שמר על קצב יוצא מן הכלל ועל תחרותיות משני הצדדים. במשחקון אגב ניצחה הקבוצה הוߕתיקה 1-2 מצמד של ברק יצחקי. לצעירים כבש דויד גומז.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק