עכו רוצה את חרזי

ירון הוכנבויים, מאמן הפועל עכו מוכן להמתין לאלון חרזי עד סיום הקמפיין האירופי של הירוקים. הקפטן בן ה-38 רוצה להמשיך לשחק כאשר פרויקט הסקאוט יכול לחכות שנה

יום שני 08 יוני 2009
אשר גולדברג
 ירון הוכנבויים, מאמן הפועל עכו רוצה מאוד את קפטן מכבי חיפה, אלון חרזי לעונה הבאה. הקפטן של הירוקים, שאולץ לפרוש מהקבוצה לאחר שאלישע לוי יתעקש כי הוא רוצה לסיים את ההתקשרות עם המגן בכבוד ובמקביל להצעיר את הקבוצה שלו.

הוכנבויים מוכן לחכות למגן הוותיק עד שיסיים את הפרק האירופי שלו בקבוצה מהכרמל, ואז להחתימו,כתוצאה מכך, שחרזי עצמו עדיין לא איבד את חדוות המשחק וקיים בו עדיין את הרעב לשחק.

לחרזי ברור כי השארתו בקבוצה עד סיום הפרק האירופי היא סימלית בלבד מכוון שהמגן לא אמור לקבל דקות משחק, ואם וכאשר יקבל יהיו אלו מספר דקות קטנות בסוף המשחק אם יתאפשר.


הוכנבוים. רוצה את חרזי (צילום: כהן אייל)

כמו כן, בהפועל עכו רואים בחיפה, קבוצת בית של המועדון, שתשממש להם כחממה לשחקנים מושאלים. הקבוצה מגבעת נפוליאון הביעה התענינות במספר שחקנים חיפאים, שמעמדם עדיין לא ברור.

במכבי חיפה בודקים את האפשרות כי תפקיד הסקאוט הראשי יעשה חרזי רק בעוד שנה, לאחר שיפרוש לפי רצונו. השנה הנוכחית תהיה שנת לימוד. בכל מקרה חרזי לא אמור להיות בצוות המיקצועי של אלישע לוי. 

לרבים מחוץ למועדון ובתוך המועדון ברור כי התפקיד של האחרון הוא פיתרון שריק מתוכן ולרוב משמש לכיסוי ויצירת שקט במועדונים בישראל.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק