להציל את האימפרייה

אנשי בית"ר ירושלים, המנהלים, המאנים והשחקנים צריכים להתארגן, לוותר ולתת מעצמם לקבוצה, אולי אפילו לקבל חלק מהמניות של המועדון. זה הפיתרון היחיד של קובי סגל כדי שהאימפריה לא תקרוס

יום שני 08 יוני 2009
קובי סגל

אימפריית הכדורגל שוקעת. כל הסטיקרים "לעולם לא תצעדי לבד, ירושלים הנשמה, אם אשכח   ירושלים תישכח ימיני", הפכו לעלה נידף ברוח.

הטיטאניק טובעת ואין מושיע. כשהיא הפליגה לא היה אחד בעולם, שהאמין שתשקע למצולות בהפלגת הבכורה. כל אנשי הכדורגל והספורט בכלל, לא מאמינים שבית"ר נותרה עירומה, מוכה וחבולה. ועל סף מוות ספורטיבי. כרזות ההילולה של ראש העיר אחרי הזכייה בגביע המדינה, לא נפרעו בינתיים בעיר הקודש שעסוקה במלחמות חרדיות.

אנשי עסקים קרובים, שנהנו שנים מפירות העץ, לא מושיטים יד לספינת הדגל של הכדורגל הישראלי. מועדון בית"ר ירושלים, אחד מארבעת עמודי החופה של הכדורגל הישראלי, קורס.

נכון שעל המגרש יש יריבויות ומי כמוני יודע זאת, אבל שכנגמר המשחק ידעו כולם להעריך איש את רעהו. מי שלא יודע מהו הפסד לבית"ר לא יהנה מניצחון עליה.

אנשי בית"ר היקרים, קורנפיין, נידם ושחקניה המצוינים,  אנא עשו הכל על מנת שהעסק המתפרק, יתפקד גם בשנים הבאות. לא עוזבים ולא נוטשים ספינה טובעת. תזכרו - עברנו טראומה כלכלית.  אנחנו בעידן שונה כבר אין סכומי כסף כמו באירופה. 

הרבה מים שתיתם בימים הטובים בתקופות שונות, זה הזמן להירתם וביחד לשנס מותניים, להוריד ולקצץ, לתמוך ולעזור, כי כשטוב לא זוכרים,  כשרע צריך אתכם.

חייב אני לציין את מקרה אלי אוחנה, גדול שחקני ירושליים לדורותיה [עם אורי מלמיליאן] שחזר מאירופה לליגה השנייה בישראל, תרם את חלקו לעלייה והפיכתה של בית"ר לאימפריה וייזכר לעולמים כסמל ביתי נשכח. כל אדם ושחקן בפרט, ייזכר במעשיו ולא בחוזיו.

עוד יהיו ימים טובים. הרי גם עם בית"ר תהיה בליגה השלישית, יהיו לה יותר אוהדים מרוב קבוצות ליגת העל. כל מי שנהנו שנים רבות על גבה של בית"ר, עשו קריירות פוליטיות ועסקיות חלבו את המועדון, זה זמנכם לבוא לתרום ולהחזיר.

הזמן הוא קצר והמלאכה מרובה. כבר כתבתי בטורי בעבר את עצתי להקים מועדון השייך לאוהדים  דוגמת ברצלונה, מנצ'סטר ומכבי יפו. וגם עם שחקני בית"ר יקבלו במקום כסף מניות בחברה שתוקם, אין לי ספק שהם יזכו לראות פירות  יפים בימים טובים.

גם היום אינני רואה פיתרון אחר. יאללה בית"ר יאללה,  מייחל לניצחונכם. אוהד אדום.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק