הפועל פת החלה לכדרר

מפתיע: מכינוס עמותה ללא תקציב ובצל מו"מ עם רוכשים צפריר ודני לוי נפגשו עם מחפוד וזלצר

יום שני 08 יוני 2009
אשר גולדברג

בשבוע שעבר הודיע רונן אלעד, הבעלים של הפועל פתח תקווה, על עזיבתו את ניהול הקבוצה והסרת אחריות כספית וניהולית והבטיח לכנס את העמותה כדי שזו תנהל את הקבוצה ותגייס כספים.

נכון לעכשיו העמותה לא גוייסה, לא נפגשה ורק משאירה אמירות של פירוד והכרזות של כסף, רוב חבריה לא יתנו ולא יגייסו, אבל בהפועל פ"ת  אצה הדרך ונושא המאמן בלי יכולת לחתום על מסמכים כספיים או התחייבויות, הוא הדבר הראשון שבו מתעסקים המנכ"ל אפי צפריר וחבר העמותה דני לוי. 


רונן אלעד, מימין. האנדרלמוסיה החלה

היום (שני) נפגשו השניים עם אלי מחפוד, המאמן המפוטר מלפני שלושה  חודשים והציעו לו את התפקיד בשנית, כשגם דני לוי מקיים פגישה עם המאמן זאביק זלצר, שגם לו הוצע התפקיד.

נראה שזלצר, כל עוד אין בעלות על הקבוצה, לא יקבל את תפקיד המאמן ויסרב באדיבות. גם מחפוד לא הודיע חד משמעית, שהוא מוכן לקבל את התפקיד, שכן לא דובר איתו על שכר, תקציב ועל שחקנים שאמורים להגיע.

נכון לעכשיו ישנם מספר גורמים הטוענים, שהם במשא ומתן לקחת את הקבוצה וכל סיכום יעשה, הוא כאילו חתימה על הקרח עם שחקנים או מאמנים. כעת הפועל פתח תקווה לא הצליחה לגייס שום כסף לעבר למה שהיא אמורה לקבל, כמו כל קבוצה לגיטימית בליגת העל ממועצת הימורים וממכירת כרטיסים עתידית.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק