שחקני מכבי קיבלו אולטימטום

מנכ"ל מכבי ת"א, עוזי שעיה, העביר לכל שחקני הקבוצה את דרישת הקיצוצים של שניידר. בודדים הסכימו לקיצוץ חלקי. חלק סירב וחלק הבטיח לחזור עם תשובה. מחאת האוהדים לא ברורה

יום שני 08 יוני 2009
אשר גולדברג

במכבי תל אביב הוציאו לפועל את ההחלטה והדרישה של הבעלים אלכס שניידר לקיצוץ רוחבי של כ-35 אחוז משכר השחקנים במועדון.

ההחלטה לקצץ הועברה על ידי המנכ"ל עוזי שעיה, שכבר נפגש עם חלק מהשחקנים, עם נציגהם ועם גורמים אחרים. מתברר שבמכבי ת"א, השחקנים לא ממהרים ללכת לקראת המועדון ולא מוותרים על שכר המיליונים בקלות כזו, נכון לשלב הפתיחה של המו"מ.

מספר שחקנים הודיעו שהם מוכנים לקצץ באופן מינורי בלבד בין 5 ל-7 אחוזים. חלק הודיעו שההצעה לא מקובלת עליהם, והם חייבים להתייעץ עם עורכי דין. שחקנים אחרים הודיעו, שהם צריכים ללמוד את הנושא ויחזירו תשובה.

נכון לעכשיו במכבי תל אביב ימתינו עד השבוע הבא ואז יפנו לשחקנים פעם נוספת, לפני שהגרזן יונף על השחקנים וכל מי שלא יקצץ בהתאם להוראות יסולק מסגל הקבוצה ולא יהיה חלק ממנה לנוכח המצב הכספי הקשה. עובדה זו של מכבי ת"א תקועה בלי לשחרר שחקנים ובלי יכולת להביא אחרים, מונעת מו"מ וחתימה עם מספר שמות כמו: אריק בנאדו, לירן שטראובר, קונה ג'אקריצ'ה, עמנואל באניני. 


אריק בנאדו. המו"מ תקוע

במכבי תל אביב פנו מספר אוהדים ושלחו מכתבים לאלכס שניידר, לאביב בושינסקי  ולעוזי שעיה, שבהם מאיימים בחרם רכישת מנויים במידה והקבוצה לא תשודרג ושניידר לא ישקיע מכספו.

גורם במכבי ת"א אמר: "יש פה נושא שמחייב בדיקה. יש מי שמחרחר ריב ומדון. מקסימום האוהדים הלא אמיתיים לא יהיו חלק בקבוצה האמיתית של האוהדים".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק