8 זרים בלבד, 6 במשחק

בישיבת דירקטוריון של מנהלת הליגה שהתכנסה, החליטו כי בעונה הקרובה כאשר כל קבוצה תוכל לרשום 8 זרים בלבד ו-6 בטופס המשחק ותוכל להחליף רק 2 מהם לאורך העונה. גביע ווינר יערך שוב במלחה

יום שני 08 יוני 2009
שלמה חסיד

בישיבת דירקטוריון מנהלת ליגת העל שהתקיימה הערב נקבע כי בעונה הבאה יוכלו קבוצות ליגת העל לרשום עד 8 זרים בעונה, כאשר בטופס המשחק יוכלו להירשם עד 6 שחקנים זרים. במניין החלפות הזרים לא ייכללו זרים אשר נפצעו ופציעתם אושרה על ידי ועדה רפואית מיוחדת של איגוד הכדורסל. 

כמו כן נקבע בישיבת הדירקטוריון כי גביע ווינר יתקיים השנה בין ה-4 ל-8 באוקטובר, במהלך חג הסוכות באולם מלחה בירושלים. בגביע ווינר ישתתפו 8 הקבוצות אשר סיימו ב-8 המקומות הראשונים בליגה בסיום עונת 08/09. ברבע הגמר יתקיימו המשחקים הבאים: מכבי "אלקטרה" ת"א נגד עירוני "אלדן" אשקלון, הפועל "מגדל" ירושלים נגד הפועל "מעודד צבעים" חולון, מכבי חיפה היט מול עירוני נהריה ו"אלטשולר שחם" גלבוע/גליל מול בני "אשת טורס" השרון. 


טפירו מול באוורס. החלטה למען הישראלים

הקבוצות התבקשו להכין את האולמות לקראת עונת 2009/10 וקיבלו הודעות על לוח הזמנים המתוכנן לעונה הבאה. בישיבה התארחו לראשונה יו"ר אליצור מכבי "ברק" נתניה, מר צביקה בלנקיטני ויו"ר הפועל עפולה, מוטי שכטמן. 

הישיבה נפתחה בהרמת כוסית וברכות לרגל הזכיה באליפות של מכבי "אלקטרה" תל-אביב.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק