ברבאטוב נשאר במנצ'סטר

סוכנו של דימיטאר ברבאטוב הזים את השמועות כי החלוץ עומד לעזוב את אולד טראפורד. פרייז'ר קמפבל בדרך להאל סיטי

יום שני 08 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 לאחרונה נפוצו שמועות בבריטניה לפיהן, יעזוב דימיטאר ברבאטוב את השדים האדומים בקיץ, בעקבות עונה ביינונית של החלוץ במדי האלופה.

ברבאטוב, שעלה ליונייטד יותר מ30 מיליון ליש"ט עם הגעתו מטוטנהאם, כבש תשעה שערים בלבד ב29 הופעות במסגרת הליגה.

אולם סוכנו של ברבאטוב, אמיל דנצ'ב, הכחיש כל אפשרות של עזיבה והצהיר כי הנהלת המועדון שמחה מאוד על כוונתו של החלוץ להישאר. דנצ'ב הצהיר:" למרות השערות לפיהן הוא יעזוב, דימיטאר ישחק בשנה הבאה במנצ'סטר יונייטד. אין רצון מצד ההנהלה כי הוא יעזוב ואנו מקווים כי בשנה הבאה המועדון יזכה במה שפיספס העונה"

חלוץ נוסף המקושר למנצ'סטר יונייטד ולטוטנהאם הוא פרייז'ר קמפבל, שישחק ככל הנראה בעונה הבאה בהאל סיטי. קמפבל הינו שחקן של מנצ'סטר יונייטד אשר הושאל לטוטנהאם העונה כחלק מעסקת העברתו של ברבאטוב לאולד טראפורד. קמפבל התחיל את העונה בצורה לא רעה אולם מאז הגעתו של הארי רדנאפ לווייט הארט ליין, רשם הופעה אחת בלבד עד לסיום העונה.

האל סיטי אישרה כי ההצעה שהגישה למנצ'סטר יונייטד עבור החלוץ בן ה21 התקבלה על ידי ראשי יונייטד ועכשיו נותר רק לסכם עם השחקן עצמו.

אם אכן קמפבל יעבור להאל, תהיה זו הקדנציה השניה שלו במועדון לאחר שלפני שנתיים היה אחד הברגים החשובים בעליית המועדון לפרמיירליג, לאחר שהושאל אליו ממנצ'סטר

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק