זנדברג סיכם בהפועל תא

קשרה של בית"ר ירושלים סיכם בהפועל תל אביב. גם מילובן מירוסביץ', הצ'יליאני ששיחק בבית"ר ירושלים, עשוי להצטרף להפועל תל אביב. אלבארס עשוי להחליף את קנדה

יום שלישי 09 יוני 2009
אשר גולדברג
 מיכאל זנדברג קשרה של בית"ר ירושלים סיכם את תנאיו בהפועל תל אביב והוא צפוי לעבור אליה במהלך הימים הקרובים באופן רשמי.

זנדברג שזכה בבית"ר בשתי אליפויות ושני גביעים, היה פצוע בחלק האחרון של העונה, אך הוא נחשב בעיני רבים לאחד הקשרים הטובים בישראל. במהלך עונת הדאבל, רבים ראו בו כשחקן החשוב בבית"ר ירושלים.

כעת יש להמתין להתפתחויות הניהוליות בהפועל תל אביב ולאישור הסופי של אלי טביב למהלך. לזנדברג אין חוזה לעונה הבאה בבית"ר ירושלים. זנדברג שיחק בעבר גם בהפועל פתח תקווה ומכבי חיפה. הוא גדל במחלקת הנוער של הפועל רמת גן.

אלי גוטמן מבקש להביא העונה לבדו את כל שחקני החיזוק הזרים והישראלים שלו להפועל ת"א. גוטמן, ביקש מראשי הקבוצה, שלא לנהל שום מו"מ עם זרם של סוכני שחקנים ומקורבים, המציעים בכל יום שחקנים למועדון.

גוטמן רוצה בהפועל ת"א גם את השחקן הצ'יליאני ששיחק בבית"ר ירושלים, מילובן מירוסביץ', איתו מתנהל מו"מ. ההצעה הכספית כבר הועברה לנציגיו בישראל, ובהפועל ת"א ממתינים לתשובה.

גוטמן רוצה שינוי גם בעמדת המגן הימני, כשבמועדון מוכנים למכור את עומרי קנדה. שיחות עם מגן בית"ר ירושלים, הצ'יליאני כריסטיאן אלברז החלו, כשאלי גוטמן שוחח איתו ובדק את עלותו ורצונו של הצ'יליאני.

הפועל ת"א תנסה לחדש את המו"מ המנותק עם הקשר שי אבוטבול, המחלים מניתוח ברגלו. הפועל, הפונה אל מועדונים בישראל, בנושא שחקנים שהיא רוצה, זוכה לתשובות ומחירים המתחילים בחצי מיליון דולר. מדובר בתשובות לאפשרות רכישתם של יובל אבידור וזאב חיימוביץ'.פורסם לראשונה בשעה 10:16 בתאריך 09/06

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק