היקר בתולדות הכדורגל עולמי

מנצ'סטר יונייטד הסכימה להצעת העתק בסך 80 מיליון פאונד עבור כריסטיאנו רונאלדו, ושחקן השנה בעולם יצטרף לקאקה בריאל מדריד וישבור את שיאו של זידאן, כהעברה היקרה בתולדות הכדורגל העולמי

יום חמישי 11 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 פלורנטינו פרז, שובר הקיץ את כל השיאים האפשריים. אחרי שרכש את קאקה, כוכבה הברזילאי של מילאן תמורת סכום עתק של 62 מיליון יורו, נשיאה הנבחר של ריאל מדריד, הצליח לשים את ידו על כריסטיאנו רונאלדו, שחקן השנה בעולם.

אחרי שבשנה שעברה, הצליחה לשמור על רונאלדו בשיניים ומנעה ממנו מעבר לריאל מדריד, יונייטד נשברה ונכנעה לסכום חסר תקדים של 80 מיליון פאונד, אותו הציע פרז תמורת היהלום הפורטוגלי.

יונייטד הוציאה הודעה רישמית בה נאמר: "מנצ'סטר יונייטד קיבלה הצעת שיא בכדורגל העולמי בסך 80 מיליון פאונד עבור כריסטיאנו רונאלדו. לאור בקשתו של רונאלדו לעזוב לריאל מדריד גם הקיץ, החליטה יונייטד להסכים להצעת ריאל, ואישר לרונאלדו לנהל מו"מ עם הקבוצה הספרדית".

העיסקה צפוייה להיסגר סופית בימים הקרובים, אחרי שריאל מדריד תסגור את תנאיו האישיים של השחקן. 

בכך השלימה ריאל מדריד את רכישתם של שני השחקנים שזכו בתואר שחקן השנה בעולם בשנתיים האחרונות ושברה את שיא ההעברה לשחקן בכדורגל העולמי, שיא אותו קבעה היא בעצמה כשרכשה את זידאן מיובנטוס תמורת 74 מיליון יורו.

צילום: גטי אימג'

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק