סאות'גייט ניצח את דרבי ופוטר

גארת' סאות'גייט, מאמנה של מידלסבורו פוטר הלילה מתפקידו, שעה בלבד לאחר שהוביל את קבוצתו לניצחון 0:2 על דרבי והיה במרחק נקודה בלבד מהמקום הראשון. הסיבה: דלילות ביציעים

יום רביעי 21 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT

אתמול בערב (שלישי) השיג גארת' סאות'גייט, מאמנה הצעיר של מידלסבורו, ניצחון ליגה ביתי חשוב מאוד 0:2 על דרבי והעלה את קבוצתו למקום הרביעי, מרחק נקודה בלבד מהמקום הראשון בליגה.

אולם כשעה בלבד לאחר המשחק, קיבל סאות'גייט הודעהȠעל פיטוריו מהקבוצה. הסיבה: 17,459 אלף אוהדי מידלסבורו בלבד, נכחו ביציעי הריברסייד סטדיום, הכמות הדלה ביותר שנרשמה באיצטדיון הזה מאד הקמתו.

הנוכחות הדלה ביציעים, הביאה את סטיב גיבסון, נשיא מידלסבורו לפטר את המאמן של הקבוצה, שירד עימה בעונה שעבߨה לצ'מפיונשיפ, אחרי עונה כושלת בפרמייר-ליג.

גיבסון הסביר את המהלך: "זו היתה ההחלטה הכי קשה שלקחתי מאז שאני בכדורגל. גארת' איש טוב ומאמן מצויין, אולם הגיע הזמן לעשות שינוי במועדון ועשינו אותו. גארת' תמיד יהיה איש רצוי במועדון שלנו".

סאות'גייט היה נתון ללחץ גדול אחרי שירד בעונה שעברה לליגה השנייה. הוא החל טוב את העונה בצ'מפיונשיפ, אבל הפסדי בית לווסט ברומיץ, לסטר ו-ווטפורד, עירערו מאוד את מעמדו.

סאות'גייט התמנה כמאמן מידלסבורו ב-2006 במקומו של סטיב מקלארן, שהת۞נה אז למנג'ר נבחרת אנגליה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק