בילק מונה למאמן נבחרת צ'כיה

מיכאל בילק, מאמנה לשעבר של ספרטה פראג, מונה למאמן נבחרת צ'כיה במקומו של איבאן האסק. פרנקו קולומבה מונה למאמן בולוניה האיטלקית, במקומו ׫ל ג'וזפה פאפאדופולו שפוטר

יום רביעי 21 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT
 התאחדות הכדורגל של צ'כיה, הודיעה היום כי מינתה את מיכאל בילק למאמנה החדש, במקומו של איבאן האסק̬ שלא הצליח להעלות את הצ'כים למונדיאל.

בילק בן ה-44, שימש כעוזרו של האמסק כמאמן הנבחרת ואימן בעבר את ספרטה פראג, עימה זכה בדאבל ב-2007 וכן מועדונים מסלובקיה וקוסטה ריקה.

בילק הוא המאמן הרביעי של הנבחרת בשנה האחרונה, כאשר קדמו לו פӘר ראדה, סטראקה והאמסק. 

לבילק מצפה עבודה קשה בקמפיין מוקדמות היורו הבא, ללא מספר שחקנים שכיכבו בקמפיינים הקודמים של הנבחרת כמו פאבל נדבד, יאל קולר, מארק יאנקולובסקי ותומאס גלאסק, כולם פרשו בשנתיים האחרונות מהנבחרת.

עەד מאמן מפוטר באיטליה

אחרי שניצחה רק משחק אחד בשמונה מחזורים, הנהלת בולוניה החליטה לפטר את מאמנה ג'וזפה פאפאדופולו, ובמקומו מונה פרנקו קולומבה.

פפדאפולו, שמונה למאמן בולוניה רק לפני חצי שנה הספיק להדריך את קבוצתו ב-15 משחߧים בלבד לפני שפוטר. פיטוריו של פאפאדופולו הגיעו בעקבות ההפסד במחזור הליגה האחרון לנאפולי, הפסד חמישי בשמונה מחזורים, כאשר בולוניה הצליחה לנצח רק את ליבורנו מפתיחת העונה.

פפאדופולו הוא מאמן החמישי שמפוטר באיטליה, אחרי שרק לפני יומיים פיטרה ליבەרנו את המאמן שלה וזהו שיא שלילי לליגה הזו, שממשיכה להחליף מאמנים כמו גרביים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1