הסל הגדול בקריירה שלי

נ.ב.א: לאחר הניצחון הדרמטי של הלייקרס בהארכה 91:99 על אורלנדו, הגארד התייחס לשלשה שלו שקבעה הארכה. טורקוגלו: "שיחקנו טוב, הזריקות מהקו פגעו בנו"

יום שישי 12 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 הלייקרס עשו היום צעד מרכזי בדרך לאליפות, כאשר ניצחו באיצטדיונה הביתי של המג'יק לאחר הארכה 91:99, ועלו ל-1:3 בסדרה. אורלנדו כבר היו בדרך להשגת ניצחון, אך שלשה ענקית של פישר קבעה הארכה, שבה אורלנדו נשברה. 

הגארד הוותיק, דרק פישר התייחס בסיום לזריקה שלו ואמר, "זהו הסל הכי גדול בקריירה שלי. ההגנה התמקדה כולה על קובי שמסר לאריזה שהעביר אליי את הכדור. ראיתי שג'מיר נלסון מתרחק ממני ונותן לי מרווח לזריקה, הסתכלתי על השעון ובהחלטה של שבריר שנייה החלטתי לזרוק. אנחנו מתקרבים למטרה שלנו אך אנחנו צריכים להישאר מרוכזים ולבוא מוכנים למשחק החמישי. 

קובי בראיינט, הסופרסטאר של הלייקרס פירגן ל"פיש" והוסיף, "צריך שחקנים כמוהו בשביל לקחת אליפות. למרות שהוא החטיא את חמשת הזריקות הראשונות שלו לשלוש, הוא היה מלא ביטחון בעצמו ולקח את האחריות על הזריקה". בראיינט התייחס גם הוא להמשך הסדרה ואמר "צריכים להישאר מרוכזים, שום דבר עוד לא גמור, צריכים להרגיע את ההתלהבות ולבוא מוכנים למשחק הבא."

בצד המפסיד, טורקוגלו, שהיה מצויין לאורך כל המשחק מלבד בהארכה והוביל את קלעי אורלנדו עם 25 נק', היה מאוכזב מאוד וידע שהמשחק היה שלהם וברח להם בין הידיים. "שיחקנו טוב אבל זריקות העונשין פגעו בנו. אני הייתי צריך להיות יותר מרוכז בדקות הסיום."

דוויט הווארד, המכונה סופרמן, היה יכול לסגור את המשחק עוד לפני ההארכה, אך כשל בשתי זריקות העונשין המכריעות, וסיים את המשחק עם 6 מ-14 מהקו. "אני עובד על קליעות העונשין שלי, היום הם פשוט לא נכנסו. פישר קלע זריקות קשות והכריע את המשחק. אנחנו צריכים ללמוד מהטעויות שלנו ולחזור ביום ראשון ולתקן אותם. אנחנו צריכים לשמור על האמונה, לא נפסיק להילחם עד שזה יהיה גמור".

המאמן של המג'יק סטן ואן גאנדי לקח את האחריות על עצמו כשאמר, "חשבתי ש-11 שניות זה יותר מדי זמן בשביל לעשות פאוול, אבל נתנו להם יותר מדי שטח לזרוק ונראה עכשיו שהיה עדיף לעשות עבירה. החטאנו זריקות חשובות מהקו, ואיבדנו הרבה כדורים, וזה הסיבה שהפסדנו את המשחק".


המשחק החמישי בסדרה יערך ב-3:00 לפנות בוקר, בלילה שבין ראשון לשני. המגי'ק יהיו חייבים להשיג ניצחון על מנת למשוך למשוך את הסדרה למשחק שישי, ניצחון של הלייקרס והיא תוכרז אלופה כבר בשני בבוקר.


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק