לא נפלנו מיובנטוס

אלישע לוי ממשיך לפזר אופטימיות גם אחרי ההפסד ליובה: "השחקנים שלי עשו הכל נכון, מלבד להבקיע. אנחנו יכולים להיות גאים בצורה בה אנחנו משחקים". דקל קינן:"ליובנטוס לא היו חיים קלים"

יום רביעי 21 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה נכנעה הערב (רביעי) בתוצאה 1:0 ליובנטוס במשחק במסגרת המחזור השלישי בליגת האלופות, וגם לאחריו נותרה עם אפס שערי זכות במאזנה ואפס נקודות מתוך תשע אפשריות.


מאמן הירוקים, אלישע לוי סיכם: "הפסד מרגיז. באנו בלי שחקנים מאוד חשובים- קטן, Ӓולסה, כיאל. השחקנים שלי עשו הכל נכון מלבד להבקיע. שיחקנו נגד קבוצה טובה ולא נפלנו מהם, גם לא בעשרה שחקנים. ספגנו ממצב נייח, אבל לא נשברנו". 

"הצלחנו להגיע למספיק הזדמנויות כדי לקחת פה נקודות, אבל נכשלנו בזה. עשינו הכל. אומנם לאĠהבקענו, אבל עשינו הכל. אנחנו יכולים להיות גאים בצורה בה אנחנו משחקים. לא היתה כוונה ללכת אחורנית".

דקל קינן אמר לאחר המשחק: "יש תחושה של פספוס, אבל אני גאה בקבוצה, במועדון, בכולנו. אין ספק שיובנטוס קבוצה שעולߔ עלינו בכל פרמטר, במיוחד בחוץ ובמיוחד לאחר שנותרנו בעשרה שחקנים, אבל יצאנו בתחושה שיכולנו לעשות משהו". 

"אני לא יכול לשים את האצבע על משהו ספציפי שבו נכשלנו הערב. נראינו כמו קבוצה, שיחקנו ביחד, קרוב מאוד אחד ליד השני. ליובӠטוס לא היו חיים קלים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק