עזריה: זמן מצוין לבנות מחדש

כל שחקני מכבי נתניה קיבלו זימונים לתחילת האימונים ב-24 ביוני. גם אחמד סבע ששיחק בבני לוד קיבל זימון והובהר לו כי הוא לא יושאל

יום שישי 12 יוני 2009
אשר גולדברג
 ראשי מכבי נתניה  הודיעו השבוע לכל השחקנים המחזיקים בחוזה לעונה הבאה להתייצב לפתיחת האימונים שיחלוב-24 ביוניי. גם החלוץ אחמד סבע (ששיחק בבני לוד) קיבל הודעה להגיע לפתיחת האימונים, והובהר לו כי הוא נמצא בתוכניות הקבוצה לעונה הבאה וכי המועדון מתכוון לחבק ולעשות הכל על מנת לקדם אותו במדי מכבי נתניה. 

כמו כן הובהר לו כי אין בכוונת המועדון לשחרר אותו לקבוצה אחרת ועניין זה אינו ניתן למו"מ. בשבוע הבא יוחלט היכן יתקיים מחנה האימונים

 מאמן מכבי נתניה נתי עזריה נרגש מאוד מהמינוי שלו לתפקיד המאמן הראשי. עזריה, אשר גדל במכבי נתניה ( מרגיש שהוא סוגר מעגל בביתו.

 עזריה: "בהחלט מדובר עבורי ברגע גדול בחיים. זה חלום שרציתי להגשים במשך כל חיי. אני כבר מחכה לפתיחת האימונים מאחר וזאת תהיה עונה מאוד מיוחדת עבור מכבי נתניה: אנחנו בונים את הדור הבא של המועדון, ואני בטוח שזו תהיה ברכה לדורות. השחקנים הצעירים מגשימים עכשיו חלום בזה שהם עולים לקבוצה הבוגרים אבל זה לא מספיק הם צריכים להמשיך ולממש את החלום בכך שהם יצטרכו לקחת את ההזדמנות הזאת". 

בניגוד לכל מיני תחזיות פסימיות לנוכח השינויים בסגל השחקנים עזריה משדר אופטימיות: "כשמכבי נתניה קוראת לי לאמן אותה זה מיד מכניס בי אופטימיות. אני בחור אופטימי מטבעי וככה אני גם רוצה שיסתכלו על הדברים. אני מעדיף לקבל את הקבוצה במצב בו היא היום ולא לקבל קבוצה שקונים בכסף. כל אוהדי הקבוצה כבר משוועים למשהו חדש ורוצים לראות שחקני בית שמובילים את הקבוצה. שלוש שנים דניאל יאמר השקיע במחלקת הנוער של המועדון, ולאור מה שקורה בכדורגל הישראלי זה זמן מצוין לבנות את הקבוצה מחדש. זאת תהיה קבוצה שתתבסס על סגל עם שחקנים בעלי ניסיון לצד שחקנים צעירים שאנחנו מעוניינים לקדם ולפתח אותם. שחקנים שיהיו השלד של מכבי נתניה לעונות הבאות". 

עזריה מדבר על המטרות של הקבוצה ויש לו גם בקשה קטנה מהאוהדים: "אני רוצה שבעונה הבאה נראה קבוצה עם הרבה אנרגיות, שמחה, תשוקה וקשר חזק לבית ולשורשים. אין לי ספק שהקבוצה הצעירה הזאת תהיה מחוברת לקהל, ואני מאמין שהקהל יתחבר דווקא לצעירים הלוחמים האלו וכך להחזיר את הזהות של הקהל לשחקנים ולמועדון. אני רוצה שיהיה כיף לבוא למשחקים שלנו ושהקופסא תחזור להיות מפוצצת. אנסה להביא את מהרוח הנתנייתית של שנות ה-70 וה-80 לקבוצה זאת. אני מבקש מהאוהדים להיות סבלניים, זוהי מילת המפתח לעונה הקרובה, עליכם לסייע לנו בתהליך הבנייה שלאחריו תהיו גאים בקבוצה למשך שנים רבות".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק