האוהדים הגיעו. הישיבה בוטלה

כ-100 אוהדים הגיעו לאיצטדיון ה'אורווה' כדי לפוצץ את הישיבה ולהפעיל לחץ למכור במהרה, אולם הישיבה בוטלה והנציג היחיד היה יוסי רוזנצווייג שאמר: "דני לוי מכשיל את העיסקה למכירת הקבוצה"

יום ראשון 14 יוני 2009
אסף בילגורי

 כ-100 אוהדים הגיעו לאיצטדיון ה'אורווה' בפתח תקווה, כדי להשתתף במחאה כנגד חברי העמותה , במטרה להפעיל לחץ מאסיבי כדי למכור את הקבוצה למשקיעים פוטנציאליים.

הישיבה של העמותה בוטלה והנציג היחיד של העמותה שנכח היה יוסי רוזנצווייג, שענה לשאלות האוהדים ואמר: "לדני לוי אין שום סמכות לקבל החלטות בהפועל פתח תקווה. דני לוי מכשיל את עסקת רכישתו של הפועל פ"ת ואם הקבוצה תשאר בידיים של דני לוי, היא תהרס".

נכחו באיצטדיון גם שחקני עבר כגון בני קוזושווילי וג'רי חלדי. בני קוזושווילי אמר: "מאיר שמיר מכשיל את העיסקה לרכישת הפועל פתח תקווה". 


הקהל הפתח תקוואי. מחכה לשינוי המיוחל של המציאות

קבוצת המשקיעים שמעוניינת לרכוש את הפועל פתח תקווה, היא קבוצת משקיעים בראשותו של עו"ד אמיר יקותיאל, יעקב אללוף ודורון ליבנה. מדובר בקבוצת משקיעים רצינית מאוד, שאף התחייבה לשים מיליון דולר על מנת למחוק את חובות הקבוצה המצטברים.

אוהדי הפועל פתח תקווה ממשיכים בתעוזה ובקו הלוחמני כדי למכור את הקבוצה למשקיעים, שמראה רצינות ונכון לעכשיו העמותה לא מכשירה את המהלך.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק