גודס ימשיך עוד עונה במלחה

בתום פגישה ארוכה בין גיא גודס ליו"ר הפועל ירושלים, דני קליין, החליט המאמן בעונה החולפת להשאר עוד עונה בירושלים: "אני שם את האגו בצד"

יום ראשון 14 יוני 2009
אשר גולדברג
בתום פגישה ארוכה בין דני קליין, יו"ר הפועל ירושלים למאמן הקבוצה, גיא גודס, החליטו השניים, כי גודס ימשיך עוד עונה בהפועל ירושלים. 

סאגת זהות המאמן הסתיימה היום (ראשון) בערב, כאשר גיא גודס, שאימן את הקבוצה בעונה הקודמת חתם לעוד עונה לאחר דרמה ארוכה. גיא  גודס אמר לאחר החתימה: "אני שם את האגו בצד, הכל למען הקבוצה. הבנתי שרוצים אותי כן, וזה מלבב. ידעתי שקטש היה מבוקש כאן, למרות הכל, אני נשאר בירושלים".

הפגישה של גודס עם קליין נקבעה לאחר שהתברר לדני קליין, כי עודד קטש לא יוכל לאמן את הקבוצה בעונה הבאה. קליין כבר הודיע לגודס לפני כ-10 ימים, כי הוא לא ימשיך עונה נוספת, מתוך הנחה שקטש ימונה למאמן הקבוצה, אולם קטש והבעלים של גליל גלבוע חיים אוחיון, הבהירו לאחר פגישה של קליין עימם, כי קטש ישאר לאמן בגליל/גלבוע.

הפועל ירושלים עם גיא גודס כמאמן עברה עונה מאוד לא יציבה. הקבוצה סיימה את הסיבוב הראשון במקום הראשון בטבלה, ושיאה הגיעה כאשר הביסה את מכבי ת"א, במשחק שהביא לפיטוריו של אפי בירנבוים ממכבי. 

בהמשך הופתעה הקבוצה בחצי גמר הגביע מול מכבי חיפה, למרות שזו הופיעה למשחק ללא השחקן הטוב שלה, דורון פרקינס. ירושלים העפילה לפיינל פור, אך הודחה בהארכה שוב ע"י מכבי היט חיפה ולאחר מכן הפסידה אף במשחק על המקום השלישי, שהבטיח כרטיס ליורוקאפ. 

בעקבות סבב הכישלונות החליט קליין להחליף את גודס במאמן אחר, אלא שקטש כאמור סירב להצעה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק