מלמיליאן עוזב את אשקלון

בכירים בהפועל אשקלון מצפים ממאמן הקבוצה אורי מלמיליאן להתפטר במוצאי שבת לאור הכשלון. אם מלמיליאן לא יתפטר, הוא יפוטר לאחש שיושג עמו סיכום כספי. שייע פייגנבוים שאימן בעונה שעברה עשוי לחזור

יום שישי 23 אוקטובר 2009
מערכת TELESPORT

מספר שעות לאחר ההפסד המביך של הפועל אשקלון 3:0 למכבי באר שבע, מצפים ראשי הקבוצה מהמאמן אורי מלמיליאן להתפטר ולקחת אחריות על היכולת הקטסטרופלית של הקבוצה מתחילת העונה. הדברים הגיעו לשיא היום (שישי) לאחר ההפסד לקבוצה שנחשבת לאחת החלשות בליגߔ. 

אשקלון עלתה בעונה שעברה ללאומית מהליגה הארצית, לאחר שניצחה בחלק הראשון של העונה כמעט את כל משחקיה ולמעשה הבטיחה את עלייתה עשרה מחזורים לפני סיום העונה. באשקלון קיוו להתחרות העונה על כרטיס לליגת העל וראשי הקבוצה היו משוכנעים שאורי מלמיליאן עדיף על פני המאמן בעונה שעברה, שייע פייגנבוים.

בכיר בקבוצה אמר ל- telesport: "אורי הוא כשלון גדול. מקורבים סיפרו לנו שהוא אחד שעובד קשה אבל מתברר שמדובר במאמן בינוני ואנחנו פשוט המומים מהיכולת של הקבוצה. אנחנו מצפים ממנו שיהיה הגון, ߩיחשוב ביום שבת ושיודיע לנו במוצאי שבת שהוא עוזב. יש גבול לרמת הכשלון. אנחנו יודעים שאורי בחור הגון ולכן מניחים שיעזוב מעצמו ויוותר על השכר שמובטח לו גם בעונה הבאה".

מקורבו של מלמיליאן הטיל ספק רב אם המאמן יעזוב מרצונו. מלמיליאן ידוע כאחדȠשמתעקש לכבד חוזים והוא אף וויתר במהלך הקריירה על הצעות שונות לאמן קבוצות בליגת העל, כשאימן בליגה השניה. לפיכך, אם מלמיליאן יתעקש להישאר, ינסו ראשי הקבוצה להגיע עמו בתחית השבוע להסכם כספי שיאפשר את סיום תפקידו.

באשקלון מעריכים כי שייע פייגנבוי۝ יסכים לחזור וההנחה היא כי הוא המועמד המוביל לזכות בתפקיד.

תגובות

טלספורט בפייסבוק