גאידמק העביר כספים לעונה הבאה

בלעדי: ארקדי גאידמק נתן הוראה ראשונה לגבי עונת 2008/9: סגירת החוב מול חברת "נאות בית וגן" בסך מיליון דולר וסיכום כספי לגבי קיצוץ בתשלום לעונה הבאה במתחם האימונים. האם הוא יישאר הבעלים?

יום שלישי 16 יוני 2009
אשר גולדברג
 התפתחות דרמטית אירעה הבוקר בבית"ר ירושלים. לראשונה, החליט הבעלים ארקדי גאידמק לאשר הוצאה כספית גבוהה לעונה הבאה.

יממה אחרי תשלום המשכורות האחרונות הורה גאידמק למנכ"ל איציק קורנפיין להעביר את הסכום בסך מיליון דולר לחברת "נאות בין וגן" (בבעלות ששון שם טוב מאיר פניג'ל) וזאת עבור שימוש הקבוצה במתחם האימונים בעונה האחרונה. גאידמק גם הורה לאשר העברת סכום של 17 אלף דולר לחודש עבור השימוש במתקן בית וגן בעונה הבאה.

מדובר בקיצוץ של כמעט 88 אחוז בהוצאה עבור מתחם האימונים. בית"ר התחייבה לשלם סכום של 140  אלף דולר לחברת "בית וגן" עד העונה. את הסיכום השיגו המנהלים לשעבר של בית"ר ולאיציק קורנפיין היה ברור כי מדובר בסכום הגבוה פי כמה ממה שהמתחם שווה לשכירות. לפיכך החליט קורנפיין להפסיק את העברת הכספים בחודשים האחרונים.

ההחלטה של גאידמק לשלם את החוב ולהתחייב לעונה הבאה, מעלה לא מעט סימני שאלה. הרי גאידמק הבהיר כי הוא יפסיק לתמוך בקבוצה וכי הוא מעוניין למכור אותה, אז מדוע הוא החליט להתחייב על הוצאה כזו לעוד עונה? האם באמת בכוונתו להפסיק לתמוך בקבוצה?

הערכות של מקורבים לגאידמק הן כי גאידמק ימשיך להפעיל את הקבוצה, אם כי בתקציב נמוך יותר. גורם בבית"ר אמר: "ללא ספק מדובר במהלך מפתיע מאוד. אף אחד לא יודע מה מתכנן גאידמק".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק