ארסנל: חשבנו שאניימה חופשי

נציגי ארסנל סיכמו עם וינסנט אניימה על חוזה לשנתיים, אלא שאז התברר להם: סוכניו לא סיפרו שיש לשחקן חוזה לעוד שנתיים בהפועל תל אביב. ארסן ונגר יראה את אניימה במשחק נבחרתו מול טוניסיה

יום שלישי 16 יוני 2009
אשר גולדברג
 ארסנל האנגלית עדיין מעוניינת בוינסנט אניימה, אולם ראשי הקבוצה הלונדונית זועמים עם נציגיו של השוער, מאחר שלא ידעו שלאניימה יש חוזה בהפועל תל אביב לעוד שנתיים.

ביום שישי פרסמנו בלעדית על הסיכום בין אניימה לארסנל. נציגים של אניימה פנו לארסנל והציעו את השוער הניגרי. אנימה כבר הגיע לסיכום כספי עם ארסנל. בארסנל לא מרוצים מיכולתו של השוער מנואל אלומניה ולכן ביקשו בקבוצה למצוא שוער אחר. במקביל הוארך חוזהו של השוער הפולני, לוקאש פביאנסקי, למקרה שאניימה לא יוחתם.

בסוף השבוע התברר לראשי ארסנל כי הם הוטעו על ידי נציגיו של אניימה. ככל הידוע, טענו נציגיו של אניימה כי השוער ישוחרר מהפועל תל אביב בתמורה סמלית, אולם הפועל דרשה עבורו שני מיליון יורו. נציגי ארסנל טענו כי הם מוכנים לשם מיליון פאונד.

מקורב למוני הראל סיפר כי: "עד כמה שידוע לנו, ארסנל חשבו שאניימה שחקן חופשי. הראל מתעקש על שני מלייון יורו והמשא ומתן בין הצדדים יימשך. לאניימה חוזה לעוד שנתיים בהפועל ואין סיבה לשחרר אותו ללא תמורה".

ארסן ונגר, המנג'ר הצרפתי של ארסנל כבר יצר קשר עם סוכניו של אניימה וביקש לראות את השוער במשחק נבחרתו ניגריה מול טוניסיה ביום שבת הקרוב.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק