ריברי בדרך לריאל מדריד

פלורנטינו פרז, נשיאה של ריאל מדריד הציע לביירן מינכן 50 מיליון יורו + שני ההולנדים ווסלי שניידר ורפאל ואן דר וארט תמורת פרנק ריברי. ריברי מעדיף את ריאל על פני היונייטד וצ'לסי, שהגישו הצעות רשמיות

יום רביעי 17 יוני 2009
מערכת TELESPORT

אחרי שהחתימו את קאקה וסיכמו על רכישתו של כריסטיאנו רונאלדו ממנצ'סטר יונייטד, ריאל מדריד הולכת חזק מאוד על פרנק ריברי, הקשר הצרפתי שעשוי להיות המגה כוכב השלישי, שנוחת בסנטיאגו בירנביאו.

למרות שביירן מינכן הצהירה שלא תמכור את כוכבה הצרפתי, זינאדין זידאן עוזרו של פלורנטינו פרז בריאל מדריד, מנסה לשכנע את ריברי להצטרף לקבוצת הכוכבים שנבנית במדריד.

על פי "האס" הספרדי, פלורנטינו פרז מוכן להציע לביירן מינכן 50 מיליון יורו ושחקנים מהסגל, כדי לשכנע אותה למכור את הכוכב הצרפתי שלה ושל נבחרת צרפת.

לואיס ואן חאל, המנג'ר ההולנדי החדש של ביירן מינכן, כבר פנה לריאל מדריד והביע עניין בשני שחקניה ההולנדים, ווסלי שניידר ורפאל ואן דר וארט. 

רק אתמול הודיעה ריאל מדריד שהשניים מועמדים למכירה, יחד עם עוד 7 שחקנים בכירים בסגל שלה וישנה אפשרות מצויינת שהשניים ייכללו בעיסקת ריברי.

עוד מדווח בכלי התקשורת בספרד, שפלורנטינו פרז לקח אתמול (שלישי) הלוואה מהבנק הגדול במדריד בסך 80 מיליון יורו, כדי לממן את רכישות הענק שלו, רכישות שלטענתו יחזירו את ההשקעה העצומה.

צילום: גטי אימג'

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק