סיכום חדש: בני השרון ממשיכה

נחתם הסכם חדש בין עיריות הרצליה ורעננה. בני השרון שוב יוצאת לדרך. בני השרון תחזור לשחק בשתי העונות הקרובות באולם בהרצליה ולאחר מכן עונה אחת ברעננה

יום רביעי 17 יוני 2009
שלמה חסיד
 אחרי פגישה שהתקיימה בין ראש עיריית רעננה נחום חופרי, ראש עיריית הרצליה יעל גרמן ומר לני רקנאטי, הבעלים של בני השרון, הושג הסכם חדש והאיחוד המוצלח ביותר בספורט הישראלי יימשך גם בשלוש השנים הקרובות.

לפני 7 שנים, אוחדו קבוצת הכדורסל של בני הרצליה ומכבי רעננה לקבוצה אחת, בני השרון ומדובר בסיפור הצלחה. מאז הקבוצה הגיעה לשני פיינל-פורים מתוך ארבעה שהתקיימו עד היום, הופיעה פעמים בגמר גביע המדינה, השתתפה שלוש פעמים במפעלים אירופיים והפכה לגורם משמעותי בצמרת הכדורסל הישראלי.

אלדד אקוניס יו"ר בני השרון ביקש להודות לכל הצדדים: "אין בארץ הרבה עיריות תומכות כמו זו של רעננה והרצליה ואני מודה לראשי הערים על ההבנה והתמיכה. מעל כולם אני רוצה להודות ללני רקנאטי, שבלעדיו כל זה לא היה קורה. אין הרבה אנשים אוהבי כדורסל כמו לני בארץ ואין דרך בה הספורט בשרון יכול להודות לאיש האצילי הזה.

"מדובר באיחוד מצליח ואני בטוח שהוא ימשיך להצליח בשנים הקרובות. בקרוב נתחיל בבניית קבוצה לעונה הבאה, כשבין המטרות שאנו מציבים לעצמנו, שיתוף שחקני בית משתי הערים ככל הניתן והגדלת מעגל האוהדים שלנו, שגדל באופן ניכר בשנה האחרונה".

במסגרת הסכם האיחוד, בני השרון תחזור לשחק בשתי העונות הקרובות באולם בהרצליה ולאחר מכן עונה אחת ברעננה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק