4

זעם בביתר על שחקן שמבלה

בבית"ר ירושלים העבירו מסר לאחד השחקנים הבכירים בקבוצה, על כךȠשהוא מרבה לבלות לאחרונה ונראה רע על המגרש. שום עודד את שחקניו באסיפת השחקנים. קוזוקין יעבור MRI לאבחן את חומרת הפציעה

יום שלישי 27 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

 בבית"ר ירושלים הודו הבוקר כי המכה שספגה הקבוצה במשחק בקרית אליעזר מוӜ מכבי חיפה (הפסד 2:1)  מחייב חשבון נפש.

 בקבוצה הודו כי כרגע אי אפשר לדבר על זכייה באליפות וכי יש לערוך בנייה מחודשת של הקבוצה, בעיקר בצד המנטאלי.

ראשי הקבוצה העבירו ביקורת לא קלה על אחד השחקנים הבולטים בקבוצה̠שנראה רע מאוד במשחק בחיפה. להנהלת הקבוצה נודע כי השחקן נראה מבלה לאחרונה לא מעט בלילות עם חברים, במקומות בילוי שונים.

לשחקן הועבר לאחרונה מסר שיחודד בהמשך. אומנם לא מדובר בבילויים בערבים שלפני המשחקים, אך על פי גורם בקבוצה: "זה נראה לא טוב. הוא מבלה המון במועדונים. נהנה מהחיים הטובים ולא מתרכז בכדורגל".

בתוך כך, מאמן הקבוצה יצחק שום, ערך היום באימון אסיפה קבוצתית, ובה הוא בעיקר עודד את שחקנים שנראו שפופים כשאמר: "כלום לא קרה, הפסדנו לחיפה, יש לנו שבעה משחקים עד סוף הסיבוב, משחקים לא קלים – אולי על הנייר הם יותר קלים – אבל השחקנים לא רצים על הנייר אלא על הדשא. נצטרך לעבוד ולעבוד".

שום הוסיף: "קיבלנו מכה, אבל חיפה היתה טובה יותר. מה שכואב לי זה שלא נתנו את מה שהיה לנו ואת זה אני חייב להגיד לכם בפנים. כולם באותו מצב, כשמפסידים אז עצובים, כשמנצחים שמחים אבל אנחנו כולנו באותה סירה. תתחילו להבין שרק מי שיהיה טוב באימונים ישחק".

שמואל קוזוקין, מגן הקבוצה שנכנס כמחליף אתמול מול חיפה, ונפצע בבירכו, יעבור ביממה הקרובה בדיקת MRI שתאבחן את חומרת הפציעה שלו. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק