סנטה קרוז חתם במנ. סיטי

מנצ'סטר סיטי הסכימה לשלם 18 מיליון פאונד עבור חלוצה הפרגוואיי של בלקבורן, שיחזור לשתף פעולה עם מארק יוז בקבוצה של המיליארדרים מאבו דאבי. גם אט'ו וטבז על הכוונת

יום שישי 19 יוני 2009
אסף בילגורי
 רוקה סנטה קרוז, חלוצה של בלקבורן ונבחרת פרגוואי, ישחק בעונה הבאה במנצ'סטר סיטי. זאת אחרי שהבעלים מאבו דאבי, הסכימו להצעתה של בלקבורן על החלוץ, בסך 18 מיליון פאונד. כך מדווח הבוקר "הדיילי מייל".

קרוז היה היעד הראשון, אותו רצה מארק יוז להביא לסיטי, מאז שהמיליארדרים מאבו דאבי השתלטו על הסיטי, אך בלקבורן לא הסכימה למכור אותו בינואר בעונה שעברה. כעת הסיטי השלימה את הרכישה הגדולה הראשונה (ולא האחרונה שלה) הקיץ ורוקה סנטה קרוז יחזור לשחק תחת מארק יוז, שאימן אותו בהצלחה בבלקבורן לפני שתי עונות.

ההחתמה של סנטה קרוז, שהחמיץ את סוף העונה שעברה בגלל פציעה בברך, מעידה על כך שמארק יוז ימשיך בתפקידו גם בעונה הקרובה, למרות שלא הביא לסיטי תואר כלשהוא.

יוז היה זה שהביא את קרוז לבלקבורן, כאשר החתים אותו תמורת 3.8 מיליון פאונד מביירן מינכן ב-2007. קרוז הצטיין בעונתו הראשונה במדי בלקבורן, בשורותיה כבש 23 שערים וכעת הוא ינסה להוכיח את יכולתו במדי הסיטי, שמתיימרת להאבק עם כל הגדולות בעונה הבאה.

במנצ'סטר לא יסתפקו ברכישתו של קרוז וינסו לחזק את ההתקפה גם בקרלוס טבז ממנצ'סטר יונייטד וסמואל אט'ו מברצלונה. מה שמעכב נכון לעכשיו את החתמתו של אט'ו היא דרישת השכר המוגזמת שלו. לטבז יש הצעה מפתה גם מקרלו אנצ'לוטי וצ'לסי.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק