מיליון דולר עבור פרנסמן

דניאל יאמר דורש מהפועל ת"א מיליון דולר עבור הקשר/בלם מדרום אפריקה. באירופה לא מתלהבים מכדורגלני דרום אפריקה. בשבוע הבא צפויות התפתחויות סביב בן דיין, שטראובר, שכטר ואלמוג כהן

יום שישי 19 יוני 2009
אשר גולדברג
 דניאל יאמר בטוח שהקשר הדרום אפריקאי שלו ביבאן פרנסמן, שווה כל דולר הנמצא בתוך מיליון ירוקים. יאמר אינו מוכן להתפשר והסכום שהוא דורש מהפועל ת"א עבור פרנסמן, הוא מיליון דולר.

בסוף השבוע הודיע מוני הראל למכבי נתניה, שהסכום הגבוה יגרור לפיצוץ המו"מ. גם ניסיון של האדומים לרכוש חצי מכרטיס השחקן של פרנסמן, נכשל.

מתברר שיאמר לא הצליח למכור את פרנסמן לאירופה, שם לא מחזיקים משחקנים תוצרת דרום אפריקה, אשר ממעטים להצליח ביבשת.

בינתיים, אין התקדמות בנושא העברתם של דדי בן דיין ואיתי שכטר, להפועל ת"א או מכבי חיפה. הסכום שיאמר דורש עבור שכטר, גדול בשלב זה על האלופה וסגניתה. במידה ובהסכם תהיה שותפות על מכירה עתידית של שכטר לאירופה, דברים יתקדמו.

בשכטר מעוניינת גם מכבי ת"א, שלא תשקיע בחלוץ כסף גדול. במכבי מאמינים כי עסקת חזרתו של השוער לירן שטראובר, תיסגר בקרוב ושטראובר יוכל להשתתף באימון הבכורה בראשון ליולי.

אלמוג כהן, הוא הלהיט בעונת המלפפונים בנתניה, אשר מצידה מעוניינת להחתימו על חוזה ארוך טווח. לקשר יש מספר הצעות מישראל, אבל לא בסכומים שיאמר רוצה לקבל עליו. את כהן מעוניינת להחתים מינכן 1860, אחרי שלותר מתיאוס המליץ על השחקן בפני מאמן העולה החדשה לבונדסליגה, הרבד ליינן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק